ورود به سایت
» » برگزاری جلسه پرسش و پاسخ در بهزیستی استان

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ در بهزیستی استان

در تاریخ : 04.08.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 200

مدیر کل بهزیستی استان به اتفاق برخي از اعضای شورای معاونین در یک فضای صمیمی با کارکنان اداره کل بهزیستی استان دیدار و گفتگو کرد.


دکتر بهزاد ستاری مدیر کل بهزیستی استان با عنوان اینکه مجموعه بهزیستی یک سازمان تخصصی - حمایتی است تصریح کرد: با توجه به اهداف و سیاستها، سازمان بهزیستی امروز به یک مجموعه کاملا" تخصصی وحمایتی تبدیل شده است .


مدیر کل بهزیستی استان با اشاره به اینکه کسب رتبه های عالی نیازمند تعامل وارتباط اثر بخش است گفت: برای رسیدن به شکوفایی وکسب جایگاه های بلند نیازمند ارتباطی هستیم که بتوان از طریق آن اقتدار وعزت سازمان حفظ شود.


دکتر ستاری اضافه کرد: عضویت در کارگروههای مختلف اجتماعی ، تعامل ارزنده با مسئولین واستفاده از نظرات سازنده آنان می تواند در بهبود ارتباط و تعامل متقابل موثر واقع شود .


ایشان در خصوص افتخارات بدست آمده از سوی سازمان نیز اذعان داشت : به حمداله در سال گذشته به همت همکاران خدوم و متعهد افتخارات خوبی نصیب استان شد .


ایشان در ادامه نظارت وپایش دقیق پرونده ها وامورات از ضرورتهای یک سازمان پویا دانست وگفت: آنچه که سازمان را به سمت پویایی هدایت می کند همان نظارت دقیق ، مستمر وهدفمند از عملکرد دقیق واحدها و بویژه مراکز و پرونده های افراد جامعه هدف می باشد.


ايشان همچنين يادآروشد:50 تا 60 در صد خدمات از طريق شهرستان ارائه مي شود كه لازم است در اين زمينه ضمن تامين سلامت روحي كاركنان در كسب رضايت افراد جامعه هدف نيز تلاش نمود.


وي درادامه تصريح كرد: آنچه كه براي سازمان حائز اهميت است اشرافيت وتسلط بر امورمي باشد كه راهنمايي صحيح ، اصولي ومنطقي مراجعين ، پايش درست واصولي پرونده هاي مددجويان ، دقت در جذب اعتبارات به نفع افراد تحت حمايت ، هم آموزي در بحث فراگيري آموزش هاي تخصصي ، انجام بازديد هاي ميداني وتوزيع عادلانه آموزش ها ودانش افزايي از جمله مواردي است كه بايستي از سوي كاركنان مورد توجه قرار گيرد .


گفتنی است : در پایان این مراسم از سه تن از همکارانی که به افتخار بازنشستگی نائل شده بودند با اهداء لوح سپاس قدردانی شد . همچنین تنی چند از کارکنان به پرسش و پاسخ پرداختند ک به سئوالات این عزیزان هم پاسخ های لازم ارائه شد .

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ در بهزیستی استانبازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری