ورود به سایت
» » الکترونیکی نمودن پرداخت یارانه مراکز ، ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به جامعه هدف

الکترونیکی نمودن پرداخت یارانه مراکز ، ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به جامعه هدف

در تاریخ : 28.07.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 209

در راستای سیاست های سازمان بهزیستی کشور مبنی بر الکترونیکی نمودن پرداخت یارانه به مراکز غیر دولتی تحت نظارت ، اعم از شبانه روزی و روزانه و نظر به طراحی سامانه خاتم برای پرداخت الکترونیکی یارانه مراکز روزانه ، جلسه ای با حضور کلیه مسئولین مراکز غیر دولتی روزانه استان با هدف آشنایی و آموزش را ه اندازی سیستم و سوالات احتمالی در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید .


در این نشست علی یعقوبی معاون توانبخشی بهزیستی استان با توجه به حساسیت موضوع ، توصیه های لازم در خصوص تهیه تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری برای ثبت اطلاعات و شیوه پیاده سازی سامانه را متذکر شد.


معاون توانبخشی بهزیستی استان خاطر نشان ساخت : را ه اندازی سامانه خاتم بدنبال ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات سازمان بهزیستی به جامعه هدف و نیز شرکای کاری خود در بخش غیردولتی و همچنین با هدف تقلیل حداکثری و یا حذف ضریب احتمالی خطا های انسانی ، تسهیل و تسریع پاسخگویی به مخاطبان سازمان ایجاد شده است .


یعقوبی تصریح کرد : از آنجائیکه راه اندازی سامانه مذکور برای پرداخت الکترونیکی یارانه مراکز روزانه طراحی و راه اندازی گردیده است لذا آموزش مراکز روزانه و بطبع آن خانواده های برخوردار از خدمات این مراکزدر حقیقت مهمترین اصل در تهسیل پرداخت یارانه ها و گامی بسیار مهم در پیشبرد اهداف سازمانی تلقی می گردد.


قابل ذکر است این طرح با هدف سرعت بخشیدن به روند اجرای امور و بمنظور افزایش کیفیت و سلامت خدمات ارائه شده در راستای سیاست های سازمان بهزیستی کشور و در جهت شفاف سازی خدمات صورت می پذیرد.


افزودنی است در این نشست هرکدام از کارشناسان ستادی به بیان دیدگاههای خود پرداخته و آموزش های لازم با همکاری واحد انفورماتیک ارائه شد .


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری