ورود به سایت
» » اشتغال و کمک هزینه درمان مهمترین مطالبات روشندلان استان

اشتغال و کمک هزینه درمان مهمترین مطالبات روشندلان استان

در تاریخ : 20.07.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 151

با فرارسیدن روزایمنی عصای سفید مدیرکل بهزیستی استان به اتفاق معاون توانبخشی و مدیر بهزیستی شهرستان اردبیل از جامعه روشندلان استان دیدن کرده و پای صبحت این عزیزان نشست.


دراین دیدار دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان ضمن ارج نهادن به جامعه معلولیت بویژه روشندلان گفت: تمامی اقشار و افرادی که از ناتوانی رنج می برند به نوعی نیازمند حمایت ، توجه و رسیدگی به نیازهای خود هستند تا از این طریق امکان برخورداری از شرایط و امکانات شهری برای این افراد فراهم شود .


مدیرکل بهزیستی استان بابیان این مطلب که دستگاههای دولتی جوابگوی تمامی نیازهای اشتغال افراد جامعه نیست خاطر نشان ساخت : به منظور کاهش بیکاری در بین روشندلان لازم است انجمن و نابینایان به ارائه طرح های ابتکاری بپردازندو با حمایت سازمان و بهره گیری از تسهیلات نسبت به ایجاد اشتغال همت گمارند.


دکتر ستاری دربخش دیگر از سخنان خود ارائه راهکارهای ارزنده و کارساز که قابلیت اجرایی داشته باشند را لازمه اشتغال پایدار روشندلان و معلولان دانست و گفت : تمامی افرادی که دارای معلولیت می باشند از حیث افکار ، ایده ، عقیده ، بیان و خلاقیت دارای توانمندیهای خوبی هستند بنابراین بهتر است از این ظرفیتهای خود به نحو مطلوب استفاده کنند وبهزیستی استان از تمام ظرفیت خود جهت کمک به توانمندسازی معلوللان استفاده خواهد کرد .


گفتنی است : تامین وسایل کمک توانبخشی ، پیگیری به موقع پرداخت شهریه های دانشجویی ، تلاش در جهت جذب 3 درصدی افراد دارای معلولیت ، تامین مسکن ، مناسب سازی اماکن وفضاهای عمومی ، پرداخت هزینه های درمانی ، توجه ویژه در پرداخت ایاب و ذهاب ، فراهم ساختن زمینه های ازدواج اسان ، ورزش معلولین وپیام رسانی به روشندلان از طریق شبکه های مجازی از جمله مطالبات این قشراز افراد جامعه بود .


در پایان پس از استماع نظرات و پیشنهادهای روشندلان در جهت عملیاتی نمودن بیانات بر تنظیم صورتجلسات دقیق و پیگیری مفاد آنها تاکید شد .

 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری