ورود به سایت
» » درجلسه هماهنگی با مدیران بانکهای عامل استان : پرداخت 66 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان بهزیستی استان اردبیل

درجلسه هماهنگی با مدیران بانکهای عامل استان : پرداخت 66 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان بهزیستی استان اردبیل

در تاریخ : 07.06.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 270

جلسه هماهنگی مدیران عامل بانکهای عامل با حضور مدیر کل و معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان برگزار گردید.


دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان به جایگاه ویژه بانکهای عامل در اعطای تسهیلات خود اشتغالی به جامعه هدف در راستای ایجاد اشتغال و توانمند سازی آنان اشاره و از همکاری مناسب بانکها در پرداخت تسهیلات در سال گذشته تشکر نمود .


مدیر کل بهزیستی اضافه کرد : با توجه به تعهد اشتغال که در سال گذشته 690 نفررا شامل می شد تعداد 704 مورد نفر (با رشد 102 درصدی )اشتغالزایی شده اند.


ستاری در بخش دیگر از سخنان خود خاطر نشان ساخت : از کل تعداد متقاضیان تعداد 500 نفر جهت دریافت تسهیلات معرفی شدند که تعداد 330 نفر موفق به دریافت خدمات شده و مابقی هم در صورت احراز شرایط از خدمات مورد اشاره برخوردار خواهند شد .


در ادامه هر یک از حاضرین مطالب و نکته نظرات خود را در مورد پرداخت تسهیلات ارایه و بر ادامه هر چه بیشتر همکاریها در سال 98 تاکید نمودند .

 

لازم به ذکر است که حداکثر سقف تسهیلات درسال 1397 مبلغ 200 میلیون ریال بوده که با توجه به تعداد معرفی شدگان مبلغ 66 میلیارد ریال تسهیلات در اختیار این عزیزان قرارگرفته است .

 

هم چنین مقرر شد مدیران محترم بانکهای عامل در جهت تسهیل پرداخت تسهیلات به جامعه هدف سازمان در سال 98 موضوع را به روسای شعب استان ابلاغ نمایند. کارکنان خدوم -بانکهای عامل برای جذب هر چه بیشتر تسهیلات اشتغالزایی بند ب تبصره 16 قانون بودجه 98 تلاش مضاعفی داشته و برای این منظور تعامل و ارتباط مستقیم و بیشتری با بهزیستی داشته باشند و تسهیلات اشتغالزایی از محل مذکور در سالجاری20 میلیارد و700 میلیون تومان تهران می باشد که به بانکهای استسان ابلاغ شده است .


در پایان جلسه با اهدای لوح از بانکهای فعال در پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به معلولان و مددجویان تقدیر به عمل آمد.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری