ورود به سایت
» » پیگیری4242 درخواست در میز خدمت

پیگیری4242 درخواست در میز خدمت

در تاریخ : 15.05.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 184

مدیر کل بهزیستی استان در رابطه با فعالیتهای میز خدمت در مجموعه بهزیستی گفت: طی 4 ماه گذشته سال جاری در زمینه میز خدمت که با هدف پاسخ گویی به درخواست های حضوری و راهنمایی موثر به مراجعان از سال گذشته راه اندازی شده است تعداد4242 نفر از 41 زیر خدمت درخواست دریافت خدمات از سازمان داشته اند.

 

گفتنی است در رصد تعداد مراجعان، حوزه توانبخشی با عمده ترین درخواست ها از قبیل؛ کمک هزینه درمان، مساعدت مالی، برقراری مستمری، هزینه نگهداری در منزل، پذیرش در مراکز و مسکن را داشته است.

 

هم چنین در حوزه امور اجتماعی تعداد 1602 نفر با اولویت مساعدت مالی، برقراری مجدد مستمری، ودیعه مسکن بوده و حوزه توانمندسازی و پیشگیری در رتبه های بعدی مراجعه به میز خدمت حضوری را در سطح استان دارا هستند.

 

ایشان در ادامه افزود: تعداد4081 فقره مکاتبه نیز از مقامات کشوری و استانی از قبیل بیت مقام معظم رهبری، نهاد ریاست جمهوری، نمایندگان امور مجلس، سامد، انتقال پرونده ، مفقودین و.... در پذیرش و هماهنگی استان انجام یافته است.

 

گفتنی است : اداره پذیرش و هماهنگی استان با توجه به ماهیت ذاتی خود به منظور دسترسی آسان به ارائه خدمات، برقراری ارتباط مناسب با مددجویان، کمک به رفع مشکلات مددجویان، پاسخ به مکاتبات بر اساس نظر تخصصی حوزه های مربوط، حمایت های مادی و روانی از مددجویان، پاسخ گویی شفاف و مشخص اقدام به دریافت درخواست مراجعین بصورت حضوری و غیر خضوری می نماید تا با بررسی ، تحلیل ، طبقه بندی و تعیین نوع نیاز مراجعین بر اساس مستندات هماهنگی های لازم جهت پیگیری مطالبات مددجویان فراهم ساخته و از طرفی انجام امورات مربوط به مددجویان را تسریع و در انرژی و وقت کارکنان حوزه های تخصصی صرفه جویی نماید.

 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری