ورود به سایت
» » اصلی ترین ترین هدف در مراکز اقامتی؛ ایجاد هماهنگی، وحدت رویه ، اجرای صحیح و درست برنامه هاست

اصلی ترین ترین هدف در مراکز اقامتی؛ ایجاد هماهنگی، وحدت رویه ، اجرای صحیح و درست برنامه هاست

در تاریخ : 15.05.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 23

کارگاه یک روزه باز آموزی روانشناسان و مددیاران مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین ویژه با حضور کارشناسان ستادی دفتر پیشگیری ، درمان و بازتوانی در سالن فرمانداری شهرستان مشگین شهر برگزار شد .


کارگاه یک روزه باز آموزی روانشناسان و مددیاران مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین با حضور کارشناسان ستادی دفتر پیشگیری از اعتیاد در سالن فرمانداری شهرستان مشگین شهر برگزار شد .


دراین جلسه آقای کبیری جانشین معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان در رابطه با اهداف جلسه و اهمیت برگزاری کارگاه مطالبی را بیان کردند.


کارشناس مسوول دفتر اعتیاد استان با اظهار اینکه در ارزیابی شاخص های عمومی واختصاصی محوری ترین بحث مربوط به نحوه مدیریت و ارایه خدمات به مقیمان مراکز تاکید خاص شده است.


کبیری اصلی ترین هدف از تشکیل کارگاه را ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در اجرای درست برنامه ها ی کمپ ها تمام مراکز اقامتی مورد نظر یاد کرد و گفت : هدف ما بر این اساس است که کمک معتاد به معتاد و مشارکت در ارایه خدمات و برگزاری جلسات روزانه و مشارکت بیماران در مدیریت مراکز را یاد آور شدند خود بیماران اجرای برنامه روزانه مشارکت داشته باشند و نیازها ، کمبودها و احیاناً آسیب های مراکز خود را مرتفع نمایند .


کبیری اضافه کرد : صداقت در گفتار و رفتار، مشارکت دادن ، ارتقاء توان مهارتهای علمی و ارتباطی ، شناسایی بیماری اعتیاد مقیمان مراکز از جمله سیاستهای دفتر اعتیاد استان در شیوه درمانی پرهیز مدار است که در مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی پیگیری می گردد.


برگزاری کارگروهی بصورت عملی و بازدید از مرکز اجتماع درمان مدار TC و نحوه پذیرش فرد ارجاعی از مراکز در اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین و نحوه ساماندهی مراکز از دیگر برنامه های کارگروهی مذکور بود.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری