ورود به سایت
» » مناسب‌سازی اماکن عمومی شرایط مطلوبی پیدا کرده است

مناسب‌سازی اماکن عمومی شرایط مطلوبی پیدا کرده است

در تاریخ : 10.04.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 199

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: مناسب‌سازی اماکن عمومی در ایجاد زیرساخت‌های لازم برای تردد راحت معلولان و جانبازان شکل مطلوب‌تری به خود گرفته است.


به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، بهزاد ستاری در جلسه ستاد مناسب‌سازی فضاهای شهری در استانداری اردبیل اظهار کرد: با همکاری شهرداری‌ها در مناطق مختلف استان امر مناسب‌سازی اماکن عمومی برای جامعه معلولان و جانبازان روند مثبت و مطلوبی به خود گرفته به طوری که طرح‌های اجرا شده از شرایط خوب و قابل قبولی برخوردار است.


وی خاطرنشان کرد: در اکثر ادارات امکانات و زیرساخت‌ها برای تردد راحت معلولان و جانبازان فراهم شده و در پیاده‌روسازی‌ها و پازل‌کاری‌ها کارها به نحوی پیش می‌رود تا امکان عبور و مرور راحت برای جامعه هدف فراهم آید.


مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: فرهنگ درستی در احترام و تکریم به حق و حقوق جامعه معلولان را در حوزه‌های مختلف شاهد هستیم و قطعا این امر بهتر و با شرایط مطلوب‌تر اتفاق می‌افتد.


ستاری با قدردانی از دست‌اندرکاران برگزاری مرتب جلسات شهرستانی و استانی مناسب‌سازی اماکن عمومی برای معلولان و جانبازان افزود: با توجه به اینکه در حوزه‌های مختلف در سال‌های اخیر موانع و مشکلاتی در بخش مناسب‌سازی بوده است سعی شده تا با یک دقت و برنامه‌ریزی منسجم این موانع و مشکلات را به سرعت رفع کرده و زمینه بهبود کارها و شرایط مناسب را فراهم کنیم.


وی به فصل کاری مجموعه شهرداری‌های استان به ویژه پیاده‌روسازی‌ها و بهسازی معابر مختلف اشاره کرد و گفت: انتظار می‌رود شهرداری‌های استان در پرداختن به کارهای عمرانی حق و حقوق جامعه جانبازان و معلولان را در نظر گرفته و امکان بهبود شرایط آنها را در این حوزه به وجود آورند.


مدیر کل بهزیستی استان اردبیل اظهار کرد: ما نه از روی ترحم بلکه از روی حق و حقوقی که جامعه معلولان دارند از مسئولان انتظار داریم تا در مناسب‌سازی فضای شهری کمک‌کار ما باشند تا بتوانیم اهداف و برنامه‌هایی که در این حوزه وجود دارد محقق کنیم.


در این جلسه تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و به نمایندگی از جامعه معلولان دو نفر از معلولان به بیان اظهارات و دیدگاه‌های خود برای سرعت دادن به امر مناسب‌سازی فضاهای عمومی پرداختند و از متولیان خواستند تا به وعده‌ها و برخی برنامه‌های اولویت‌دار در فصل کاری موجود عمل کنند.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری