ورود به سایت
» » برگزاری دوره آموزش برنامه درسی شیرخوارگی ونوپایی ویژه مدیران ومربیان مهدهای کودک استان

برگزاری دوره آموزش برنامه درسی شیرخوارگی ونوپایی ویژه مدیران ومربیان مهدهای کودک استان

در تاریخ : 20.03.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 221

 

با توجه به اینکه شخصیت کودک در سالهای اولیه زندگی پایه گذاری می شود فراهم آوردن شرایط پرورش صحیح و مناسب کودکان در سالهای اول زندگی اهمیت حیاتی دارد .


یکی از دغدغه های مهم دست اندرکاران سازمان بهزیستی، مدیران و مربیان مهدهای کودک فراهم ساختن شرایطی است که رشد و تربیت همه جانبه کودک را دراین محیط تامین کند.


به منظور برخورداری گروه سنی شیرخوار و نوپا مهد کودک مناسب با مراحل رشد خود نیازمند دریافت و هماهنگی آموزش با رشد می باشند به همین دلیل دوره آموزشی 2 روزه با عنوان راهنمای آموزشی برنامه درسی شیرخوارگی و نوپایی ویژه مدیران و مربیان مهدهای کودک استان اردبیل به تعداد 110 نفر برگزار شد.


در این دوره به نگرش و رویکرد علمی در برابر نگاه سنتی به شیرخوار ونوپا، رشد همه جانبه کودکان، کیفی سازی مهدهای کودک، فعالیت و ابزارها، کتاب های مناسب شیرخواری و نوپایی، به روز رسانی اطلاعات مدیران و مربیان از یافته های مربوط به دوره شیرخواری و نوپایی، راهنمای عملی کار با این گروه سنی و سایر فعالیت های آموزشی مناسب اشاره شد.


هدف از برگزاری دوره آموزشی غنی سازی تجربه های روزمره کودک شیرخوار و نوپا، اطمینان از ارائه تجربیات لازم رشد در زمان مناسب ، ارائه لیستی از فعالیت های آموزشی به مربیان می باشد تا با توجه به تنوع فعالیت های آموزشی ، آموزش مناسب و منحصر بفرد شیرخواران و نوپاها در مهدهای کودک اجرا گردد.

 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری