ورود به سایت
» » برنامه ریزی و شفافیت عملکرد اولویت اصلی انجمن ها ، مراکز و و احدهای تحت نظارت

برنامه ریزی و شفافیت عملکرد اولویت اصلی انجمن ها ، مراکز و و احدهای تحت نظارت

در تاریخ : 30.02.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 240

اعضای هیات مدیره انجمن معلولین استان با مدیر کل ومعاون توانبخشی بهزیستی استان دیدار و گفتگو کردند.


در این دیدار دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان با بیان اینکه تعامل گروهی و همه گیر راهگشای بسیار ی از مسائل بویژه در امر خدمت رسانی به معلولان می باشد گفت: برگزاری جلسات هماهنگی و پیگیری امورات متعدد خصوصا" برآورده کردن نیازهای افراد دارای معلولیت یکی از اولویتها و دغدغه های مهم سازمان می باشد .


مدیر کل بهزیستی استان انجمن های معلولین را به عنوان بازوان توانمند و قوی سازمان در یاری رسانی به افراد جامعه هدف عنوان کرد وگفت: یقینا" تشکیل مراکز و موسسات غیردولتی بویژه انجمن های حمایت از افراد دارای معلولیت می تواند بعنوان بازوان اجرایی قوی و توانمند تلقی شوند.


دکتر ستاری با تصریح اینکه موسسات غیردولتی بهترین شرایط جلب و جذب حمایتهای مردمی را می تواند داشته باشد اظهارداشت: با توجه به اهداف عالیه نظام و درراستای خدمات بهینه به مردم و همچنین پیشبرد سیاستهای سازمان های تخصصی و حمایتی ، انجمن های غیردولتی بیشترین و موثرترین تاثیرگذاری را به همراه دارند.


ایشان از ارائه دهندگان طرح و ایده های کارآمد و اشتغالزا استقبال کرد و گفت: سازمان با تمام توان از افرادی که ایده های کارآمد و موثری درزمینه های اشتغالزایی و کسب درآمد های پایدار برای افراد جامعه هدف دارند حمایت می کند.


گفتنی است : هدف گذاری فعالیتها واتخاذ برنامه ریزی های مدون سالیانه ، تعامل با بنیاد برکت ، مطالبه گر بودن در احقاق حقوق معلولان ، اهتمام جدی در جلب مشارکتهای مردمی ، توجه به بحث ورزش معلولان ، آکاهسازی اشتغال مددجویان ، تفکیک ساز و کار و سیاستهای ابلاغی ، پایبندی به تعهدات مرکز در قبال افراد دارای معلولیت ، شفاف سازی مالی و اظهار نظر در مورد وسایل کمک توانبخشی از جمله موضوعات مورد بحث در این نشست بود .


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری