ورود به سایت
» » مهمترین نیاز کودکان کار اردبیل اشتغال و توانمندسازی خانواده ها است.

مهمترین نیاز کودکان کار اردبیل اشتغال و توانمندسازی خانواده ها است.

در تاریخ : 19.02.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 26

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: مهمترین نیاز کودکان کار اردبیل اشتغال و توانمندسازی خانواده ها است.

 

مهمترین نیاز کودکان کار اردبیل اشتغال و توانمندسازی خانواده ها است.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهزاد ستاری پیش ازدر بازدید از مرکز درمان ناباروری قفقاز و واحدهای اداری جهاد دانشگاهی اردبیل اظهار داشت: با توجه به فعالیت‌های انجام شده در مجموعه بهزیستی، برخی از اقدامات این سازمان با جهاد دانشگاهی همسویی داشته که بر همین اساس همکاری مشترک در برنامه‌ها مورد تاکید است.

وی با بیان اینکه انجام مشاوره‌های تخصصی به ویژه ژنتیک و درمان نارسایی‌های ژنتیکی منجر به پیشگیری از بروز معلولیت می‌شود، تصریح کرد: در بررسی بروز و یا شیوع معلولیت‌ها برخی از عواملی که منجر به این نقص می‌شوند با انجام مطالعات و آزمایش‌های اولیه قابل پیشگیری و درمان هستند.

   مدیرکل بهزیستی استان اردبیل کیفی‌سازی و ارتقای خدمات، تقویت همکاری‌های مشترک، شفاف‌سازی اهداف و عملکرد سازمان را لازمه دستیابی به ارائه خدمات مطلوب به افراد دانست و گفت: این موارد مورد تاکید بوده و تلاش می‌کنیم در این زمینه‌ها اقدامات لازم را انجام دهیم.

ستاری بیان کرد: خوشبختانه خدمات کاملا تخصصی، علمی، بنیادی، فنی و ارزشمند از طریق جهاد دانشگاهی استان ارائه می‌شود که در واقع از جمله نیازهای ضروری جامعه بوده و ارائه این خدمات زمینه‌ساز پیشرفت در امور می‌شود.

وی افزود: کمک به توانمندسازی زنان سرپرست خانوار از طریق تعریف شغل‌های خانگی هدفمند، ارتقای دانش و اطلاعات مربیان آموزشی، ارائه ایده‌ها و افکار متناسب با شرایط جامعه، پیشگیری از اختلالات ژنتیکی، کمک به آماده‌سازی شغلی افراد و کاهش مدت زمان پاسخگویی به مطالبات مردم از جمله انتظارات سازمان از جهاد دانشگاهی هستند.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل توانمندسازی کودکان کار و خانواده‌های آنها را از مهمترین برنامه‌ها دانست و اظهار کرد: از مهمترین نیازهای کودکان کار  نیاز به خدمات پزشکی و خدمات درمانی، بازماندگی از تحصیل و اشتغال خانواده‌ها بوده که در راستای توانمندسازی این کودکان و خانواده‌های آنها سال گذشته بیش از سه میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه شده است.

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری