ورود به سایت
» » طراحی مشاغل جدید نیاز امروز بهزیستی در توانمند سازی افراد جامعه هدف

طراحی مشاغل جدید نیاز امروز بهزیستی در توانمند سازی افراد جامعه هدف

در تاریخ : 18.02.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 20

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل به اتفاق هیات همراه از مرکز درمان ناباروری قفقاز و واحدهای اداری جهاد دانشگاهی اردبیل بازدید و با مسئولان این مرکز گفتگو کرد.


دراین نشست دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به گزارش برخی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در مجموعه بهزیستی و همسویی برخی از اقدامات این سازمان با جهاد دانشگاهی بر لزوم همکاری مشترک در برنامه های مد نظر تاکید کرد.


مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با بیان این مطلب که انجام مشاوره های تخصصی بویژه ژنتیک و درمان نارسایی های ژنتیکی منجر به پیشگیری از بروز معلولیت می شوند تصریح کرد: در بررسی بروز و یا شیوع معلولیتها برخی از عواملی که منجر به این نقص می شوند با انجام مطالعات و آزمایشهای اولیه قابل پیشگیری و درمان هستند .


ستاری در بخش دیگر از سخنان خود کیفی سازی و ارتقاء خدمات ، تقویت همکاریهای مشترک ، شفاف سازی اهداف و عملکرد سازمان را لازمه دستیابی به ارائه خدمات مطلوب به افراد دانست .


ایشان اضافه کرد خوشبختانه خدمات کاملاً تخصصی ، علمی ، بنیادی ، فنی و ارزشمند از طریق جهاد دانشگاهی استان ارائه می شود که در واقع از جمله نیازهای ضروری جامعه هستند .


دکتر ستاری ادامه داد: کمک به توانمند سازی زنان سرپرست خانوار از طریق تعریف شغل های خانگی هدفمند ، ارتقاء دانش و اطلاعات مربیان آموزشی ، ارائه ایده ها و افکار متناسب با شرایط جامعه ، پیشگیری از اختلالات ژنتیکی ، کمک به آماده سازی شغلی افراد و کاهش مدت زمان پاسخگویی به مطالبات مردم از جمله انتظارات سازمان از جهاد دانشگاهی هستند.


لازم به ذکر است بازدیداز مرکز ناباروری قفقاز، واحدهای آزمایشگاهی ، مشاوره ، کلاسی و اداری جهاد دانشگاهی اردبیل از دیگر برنامه های این نشست بود.

 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری