ورود به سایت
» » سرپرست دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه:

سرپرست دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه:

در تاریخ : 17.02.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 25
 اردبیل - ایرنا - مشاور وزیر و سرپرست دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح بین المللی تامین مالی خرد موسوم به طرح تاک از جمله طرح های موفق اشتغالزایی در کشور است.

علاء الدین ازوجی روز دوشنبه در بازدید از چند طرح تاک در شهرستان مشگین شهر به خبرنگار ایرنا افزود: این طرح با هدف اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار روستایی اجرا می شود.

وی گفت: این طرح سال گذشته در 21 استان کشور به مرحله اجرا درآمد و امسال در تمامی استان ها اجرایی خواهد شد.

او اظهار داشت: این طرح با همکاری بانک کشاورزی و سازمان بهزیستی اجرا می شود و تاکنون در قالب این طرح بیش از سه هزار گروه خودیار با 55 هزار عضو در مناطق مختلف کشور شکل گرفته است.

وی بیان کرد: اعضای این گروه ها بدون سپردن ضامن و وثیقه و بدون سپرده و داشتن هر گونه گواهینامه فنی و مهارتی می توانند از تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده بهره مند شوند.

سرپرست دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفا اجتماعی همچنین افزود: اردبیل از استان های پیشرو در اجرای این طرح است طوری که هم اکنون 326 گروه خودیار در مناطق مختلف این استان تشکیل شده است.

ازوجی اظهار داشت: زنان سرپرست خانوار روستایی در مناطق مختلف استان می توانند با مراجعه به اداره های بهزیستی از مزایای این طرح بهره مند شوند

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری