ورود به سایت
» » ارتقاء کیفیت مراکز و شفاف سازی امور اصلی ترین هدف سازمان در سال جدید

ارتقاء کیفیت مراکز و شفاف سازی امور اصلی ترین هدف سازمان در سال جدید

در تاریخ : 27.12.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 89

جلسه هم اندیشی انجمن های پیشگیری ودرمان اعتیاد با حضور معاون پشتیبانی ومنابع انسانی ، معاون توسعه پیشگیری وجمعی از مدیران عامل انجمن های پیشگیری اولیه از اعتیاد ، حمایت از ترک اعتیاد وانجمن های کاهش آسیب وکارشناسان حوزه پیشگیری شهرستانهای تابعه در محل مرکز آموزش های تخصصی بهزیستی استان اردبیل برگزار شد .


در این کارگاه علی شریفی معاون پشتیبانی ومنابع انسانی ضمن اشاره به برخی از اهداف وسیاستهای مالی سازمان در قبال مراکز اقامتی وبازتوانی ونیز انجمن های حوزه پیشگیری درمان اعتیاد گفت: با توجه به اینکه رعایت قوانین مالی ومحاسباتی در تمامی مراکز و واحدهای تابعه لازم الاجرا بوده و بهتر است در این زمینه مهارت ودانش لازم از سوی مسئولین مراکز فراگرفته شود .


معاون پشتیبانی ومنابع انسانی با بیان این مطلب که تمامی افتخارات سازمان در سایه تلاشهای تمامی دست اندرکاران سخت کوش مجموعه بهزیستی بدست آمده است تصریح کرد: اگر تعهد و وجدان کاری سرلوحه امور واقع شود نتیجه ای جز ارتقاء سطح خدمات نخواهد داشت .


در ادامه طاهره رزاقپور معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان هم با اظهار اینکه حوزه پیشگیری در سالجاری خدمات بسیار خوب و ارزنده ای در قبال افراد جامعه هدف انجام داده است گفت: برنامه مصون سازی خانواده وکودک ، حمایت از ترک اعتیاد ، توجه ویژه به مراکز اقامتی و بازتوانی معتادینوکنترل وکاهش آسیب های اجتماعی از جمله اقدامات خوبی است که سازمان با تمام توان در دستیابی به جامعه ای سالم و عاری از اعتیاد تلاش مضاعف داشته است .


معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان شفاف سازی خدمات ارائه شده را ازدیگر مطالبات سازمان یادکرد وگفت: آنچه که یک سازمان ویا سیستم را به سمت پویایی هدایت می کند بحث روشن سازی امور و یا شفاف سازی خدمات ارائه شده است بنابراین لازم است در راستای این اقدام بهبود کیفیت مراکز در اولویت امور قرار گیرد.


شایان ذکر است : هم اندیشی راجع به قوانین و مقررات مالی در موسسات غیر دولتی ، تبیین بخشنامه های ارسالی پیشگیری و درمان اعتیاد ، برنامه مصون سازی و درمان اعتیاد از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود .


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری