ورود به سایت
» » ارتباط بین بخشی لازمه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی

ارتباط بین بخشی لازمه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی

در تاریخ : 09.12.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 274

همایش رابطین سازمانهای دولتی با حضور فرماندهان و معاونان نیروی انتظامی ، مدیرکل امور اجتماعی استانداری و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی برگزار شد .


ستاری مدیرکل بهزیستی استان در همایش رابطین سازمانهای دولتی که در محل فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شده بود با اشاره به اهمیت موضوع آسیب های اجتماعی و لزوم توجه بسیار جدی دراین زمینه اظهارداشت: موضوع آسیب های اجتماعی بک بحث چالشی توام با تنوع عوامل واثرات وتبعات مواجه است بنابراین ماهیت این امر ایجاب می کند همکاری و تعامل بین بخشی توسعه مطلوب داشته باشد .


مدیرکل بهزیستی استان با عنوان این مطلب که یک دستگاه ویا سازمان به تنهایی نمی تواند جوابگوی نیازها ، و یا در برخی موارد کنترل و کاهش پدیده های اجتماعی باشد تصریح کرد: برگزاری جلسات تعاملی وهم افزایی دانش و مهارت متخصصان ورود و همکاریهای بین بخشی می تواند در کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی گره گشای بسیاری از مسائل یاد شود .


ستاری ورود یافتن حرفه ای و کاملاً تخصصی به مسائل آسیب های اجتماعی را از جمله گامهای اثر بخش دراین باره عنوان کرد و گفت: چنانچه مداخلات به موقع وغیر علمی باشد نتیجه مطلوب هم در پی نخواهد داشت .


ایشان آسیب های اجتماعی ناشی از فضاهای مجازی را ازدیگر نکات برجسته در رسیدگی و کنترل بیش از پیش آن یادکرد و گفت: دامنه فضای مجازی بسیار گسترده بوده و لازم در این خصوص تدابیر بسیار حساس و دور اندیش از سوی مسئولان در نظر گرفته شود .


شایان ذکر است : همکاریهای مطلو ب بهزیستی استان با نیروی انتظامی بخصوص در زمینه هایی چون اعتیاد ، کودکان کار و خیابانی ، مناسب سازی فضای شهری جهت تردد معلولان و جانبازان وسایر موارد ازجمله اقدامات مطلوب این نهاد با بهزیستی هستند.


لازم به ذکر است در پایان این نشست از مدیرکل بهزیستی استان به لحاظ ارتباط بین بخشی و همکاریهای ارزنده با مجموعه انتظامی به رسم یادبود با اهدای لوح سپاس قدردانی بعمل آمد .

 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری