ورود به سایت
» » برگزاری دهمین نشست کمیته فرهنگی پیشگیری

برگزاری دهمین نشست کمیته فرهنگی پیشگیری

در تاریخ : 08.12.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 260

دهمین نشست کمیته فرهنگی پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر ، مدیرکل و معاون توسعه پیشگیری بهزیستی و اعضای کمیته پیشگیری در محل مرکز آموز شهای تخصصی بهزیستی استان برگزارشد .


دراین نشست دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان و رئیس کمیته پیشگیری صمن قدردانی از تلاشهای خوب دستگاههای عضو با بیان این مطلب که این تلاشها کافی نیست گفت: برای راهیابی به جامعه ای سالم و عاری از هرگونه اعتیاد هموراه باید تلاشمان مضاعف شود .


مدیرکل بهزیستی استان اظهار داشت : خوشبختانه برش شهرستانی سال جدید به همت دستگاههای عضو وبهزیستی تدوین وجهت اجرایی نمودن مفاد مندرج در آن ابلاغ شده است بنابراین در این زمینه در تلاش خواهیم بود با همکاریهای بین بخشی و تقویت مشارکت های جنبی اقدامات خود را استاندارد سازی نمائیم.


وی در ادامه تقویت وگسترش برنامه های پیشگیری ، تلاش در جهت کاهش نرخ بروز و شیوع اعتیاد ، پرهیز از هرگونه موازی کاری ، همسان سازی سیاستهای دستگاههای عضو ، بکارگیری همه ابزارهای علمی وعملی ، ارتقاء رویکرد سلامت نگر و افزایش سهم اقدامات پیشگیرانه دستگاهها را ازجمله انتظارات این نشست یاد کرد.


سپس در ادامه بهشتی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هم ضمن قدردانی از اقدامات خوب دستگاههای اجرایی درکنترل و کاهش نرخ شیوع مواد مخدر و مبارزه با این پدیده شوم گفت: در سال جدید اولویت اصلی دبیرخانه شهرستان گرمی خواهد بود تا در خصوص پیشگیری از هرگونه ماده مخدر ، این شهرستان به لحاظ شرایط اقلیمی و جغرافیایی سالم سازی شود واولین نشست کمیته در سال 98 در شهرستان گرمی با حضور اعضای کمیته فرهنگی پیشگیری برگزار خواهد شد.


وی همچنین ادامه داد: اجرای برنامه های اطلاع رسانی به مسافران نوروزی از جمله انتظارات و اولویتهای اساسی دبیرخانه در فروردین ماه است که همه دستگاههای فرهنگی با مشارکت هلال احمر به این امر همت خواهند کرد.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری