ورود به سایت
» » آماده سازی شغلی مهمترین سیاست سازمان در زمینه اشتغال است

آماده سازی شغلی مهمترین سیاست سازمان در زمینه اشتغال است

در تاریخ : 21.11.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 138

دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان در دوره آموزشی منطقه ای که با عنوان " نحوه تدوین و بررسی طرح های کسب و کار و کارآفرینی در مرکز آموزش های تخصصی بهزیستی برگزارمی شد اظهارداشت : توانمندسازی گروههای کارشناسی و ارتقاء سطح دانش ، مهارت و دانش حرفه ای مددکاران می تواند در راهنمایی و هدایت درست افراد جامعه هدف بیشترین تاثیر گذاری را داشته باشد .


مدیرکل بهزیستی استان با بیان این مطلب که در زمنیه بحث های اشتغال نیازمند فراگیری آموزش های نوین و کارآمد هستیم تصریح کرد: آنچه که در طرح های اصلی سازمان و در حوزه اشتغال همواره مورد تاکید قرارمی گیرد آماده سازی شغلی افراد و هدایت صحیح آنان در کسب استقلال فردی توام با عزت است .


ایشان حمایت و تشویق از ایده های برتر و خلاقانه همراه با بازار یابی را لازمه یک طرح کارآمد و خوب درتوانمند سازی افراد دانست و گفت: در این خصوص بهتر است ضمن استعداد یابی و راهبری درست طرح ها و بویژه افراد خلاق دنبال فروش محصولات و یا به اصطلاح بازاریابی آنان بود .


وی پیگیری ها و نظارت بعد از اشتغال مددجویان را از دیگر موارد مهم در حوزه اشتغال یادکرد و گفت: اطلاع رسانی در زمینه تسهیلات اعطایی بهزیستی به کار فرمایان از طریق شبکه های اطلاع رسانی و فضای مجازی در بسیاری از موارد می تواند باعث جذب کارفرمایان جهت بکارگیری مددجویان در کارخانجات و مراکز تولیدی و خدماتی گردد.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری