ورود به سایت
» » برگزاری هشتمین جشنوراه قرآن وعترت در خانواده بزرگ بهزیستی

برگزاری هشتمین جشنوراه قرآن وعترت در خانواده بزرگ بهزیستی

در تاریخ : 11.11.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 123

همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر هشتمین مرحله جشنوراه فرهنگی آموزشی قرآن و عترت ویژه خانواده بزرگ بهزیستی با حضور معاون توسعه پیشگیری و جمعی ازخانواده بزرگ بهزیستی در چهار رشته اذان ، حفظ ، ترتیل و قرائت قرآن برگزار شد .


در این نشست طاهره رزاقپور معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان اردبیل گفت : زیباترین و اثرگذارترین کلمات ، کلمات قرآن است . و همانگونه که در سوره زمر آیه ۲۳ اشاره شده است خداوند نیکوترین سخن را نازل کرد. کتابی که آیاتش در نظم ، زیبایی ، فصاحت ، بلاغت و عمق محتوا شبیه یکدیگر است.


رزاقپور به ساختار و سازمان قرآن کریم اشاره کرد و افزود : قرآن هم از نظر شکل و هم محتوا دارای ساختار بی نظیر است و تامل در آیات و سوره های قرآن نشانگر شروع ، بسط و پایان هدفمند مباحث در قرآن است.


معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان از شرکت کنندگان در محفل قرآنی خواست که درآیات نورانی تفکر و تعمق داشته باشند و تصریح کرد :باید خانواده بزرگ بهزیستی در زمینه حفظ و قرائت و تفسیر در سطح کشور و جهان افتخار آفرینی کنند.


وی اظهارداشت: تمام افرادیکه در حوزه قرآن وعترت فعالیت می کنند می توانند بعنوان مربی آموزش دیده در انتقال تجربیات واندوخته های خود به سایر افراد سهیم باشند.

رزاقپور انتقال سرمایه های معنوی به نسلهای آینده را توام با اتخاذ راهکارها و شیوه های جدید مهم دانست و گفت: درتربیت نسلهای توانمند و با ایمان لازم است برنامه ریزی و سرمایه گذاری های مناسب صورت گیرد تا شاهد جامعه ای سالم ، معنوی وبا نشاط باشیم.


لازم به ذکر است شرکت کنندگان در بخش شفاهی (مرحله کشوری) مسابقات قرآن عترت دررشته ها ی قرائت تحقیق ، ترتیل ، حفظ ، اذان به رقابیت خواهند پرداخت .همچنین رشتهای مختلف دیگر این جشنواره شامل بخش های کتابخوانی ، مدیحه سرایی ، شعر ، دلنوشته ، خوشنویسی، تحقیق وپژوهش می باشند .


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری