ورود به سایت
» » بهبود عملکرد و کسب رضایتمندی ، ضامن تعامل و ارتباط دوسویه است

بهبود عملکرد و کسب رضایتمندی ، ضامن تعامل و ارتباط دوسویه است

در تاریخ : 04.11.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 156

جلسه شورای اداری و بیست و پنجمین گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونین و روسای ادارات بهزیستی شهرستانهای تابعه در مرکز آموزشهای تخصصی بهزیستی استان برگزار گردید.


دراین نشست دکتر بهزاد ستاری مدیرکل بهزیستی استان بااشاره به خدمات و فعالیتهای سازمان هدف از برگزاری این نشست را نظارت و برنامه ریزی وپيگيري امورات محوله به منظور بهبود سطح خدمات در بدنه سازمان یادکرد.


ستاری با اشاره به برنامه ها و سیاست های مورد نظر در مجموعه بهزیستی خاطر نشان ساخت: نظارت برفرایند اجرای کارها ، حفظ ارزشهای اخلاقی و کرامت انسانی از اولویتهای اساسی سازمان در چرخه مدیریت و نظارت بر امور می باشد.


ایشان در رابطه با تشریح اهداف گردهمایی و برنامه های کلی سازمان از سوی حوزه های تخصصی تصریح کرد: تعامل و همکاری مطلوب با اهداف سازمان ، موفقیت حوزه های تخصصی در شاخص های عمومی و اختصاصی در سطح کشور ، انجام بازدیدهای دوره ای و تخصصی و پیگیری مصوبات مطرح شده درجلسات از عناوین ، اهداف و برنامه های مورد توجه بهزیستی استان می باشد.


افزودني است : راهنمایی و برخورد مناسب با افراد جامعه هدف ، تقویت روحیه مشارکت و همدلی ، اهتمام جدی در ثبت لیست افراد پشت نوبتی های سازمان ، اتخاذ تدابیر لازم در بروز هرگونه حوادث احتمالی و رایزنی با مسئولان بالادستی ، بازدیدهای هدفمند از موسسات و مراکز وابسته ، ثبت اطلاعات و مشخصات افراد تحت پوشش در سامانه پیمنت ، پایش درست پرونده های توانبخشی ، نظارت برعملکرد و کارآیی کارکنان ، ارتباط موثر با نمایندگان استانی ، نظارت جدی بر مراکز غیر دولتی ، پیگیری اجرای مصوبات ، شناسایی نیازها و تجهیزات ادرای ، تسریع در امور مراجعین ، هدایت و راهبری درست موسسات خیریه و تقویت برنامه هاهی مشارکتی از جمله انتظارات دراين نشست بود.


روسای شهرستانهای تابعه با تشکیل کارگروه تخصصی هرکدام به تشریح اهداف و سیاستها و عملکرد حوزه های تخصصی پرداخته و نکته نظرات و راهکارهای خود را ارائه نمودند.


درپایان پس از بررسی عملکردها واقدامات هریک از حوزه های تخصصی و شهرستانها در شاخص های مورد نظر، طی شش ماهه اول سال 97براساس ارزیابی های صورت گرفته دردو گروه شامل گروه الف : شهرستان پارس آباد رتبه اول و شهرستان اردبیل رتبه دوم و در گروه ب: شهرستان نمین رتبه اول و شهرستان نیر رتبه دوم همچنین براساس ارزیابی نظام نامه نظارتی سازمان بهزیستی کشور ، دبیرخانه درمان مددجویان و حوزه مشاوره و امور روانشناختی رتبه اول و حوزه دفتر مدیریت عملکرد و حوزه امور زنان و خانواده حائز رتبه سوم شده است .


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری