ورود به سایت
» » مشارکت و همکاری داوطلبانه موسسه خیریه ائمه اطهار با بهزیستی استان اردبیل

مشارکت و همکاری داوطلبانه موسسه خیریه ائمه اطهار با بهزیستی استان اردبیل

در تاریخ : 04.11.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 623

در راستای اجرای سیاستهای اصل 44 قانون جمهوری اسلامی مبنی بر لزوم تصدی گری دولت از طریق مشارکت با بخش غیردولتی و به منظور توسعه همکاری های مشترک در زمینه تامین بخشی از نیروی انسانی شیرخوارگاه تفاهم نامه مشترک مابین موسسه خیریه غیرانتفاعی ائمه اطهار (ع) و بهزیستی استان اردبیل منعقد شد .


در این نشست امیدوار معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اردبیل در زمینه انعقاد تفاهم نامه همکاری با موسسه ائمه اطهار اظهارداشت: در راستای ارائه خدمات بهینه به کودکان تحت سرپرستی سازمان و با توجه به همکاریهای به عمل آمده در زمنیه واگذاری فعالتهای بهزیستی به بخش های غیردولتی تعدادی از پرونده های امور اجتماعی ، راه اندازی خانه امن ، پشتیبانی اداره شیرخوارگاه اردبیل به موسسه مذکور واگذار شد.


در ادامه دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان اردبیل نیز با بیان این مطلب که که در راستای ارائه خدمات بهینه و با کیفیت باید از پتانسیل و توانمندیهای موسسات خیریه استفاد شود گفت: با توجه به اینکه مدیریت شیرخوارگاه به صورت حاکمیتی می باشد لذا واگذاری کامل شیرخوارگاه به بخش خصوصی امکان پذیر نمی باشد بنابراین نسبت به اگذاری امورات پشتیبانی اقدام شده است .


گفتنی است : بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد با هماهنگی بهزیستی ، اهتمام جدی در بازدیدهای خیرین و سایر افراد و رعایت مسئل امنیتی ، توجه به سلامت جسمی و روحی و عاطفی کودکان ، برگزاری جلسات توجیهی برای مربیان و پرستاران و جلب و جذب مشارکتهای مردمی از جمله مباحث مربوط در این نشست بود .


لازم به ذکر است تفاهم نامه همکاری برای یک دوره پنج ساله اعتباردارد و در طی این دوره و در صورت رضایت از عملکرد ، تفاهم نامه همکاری برای دوره های بعدی نیز قابل تمدید خواهد بود.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری