ورود به سایت
» » برگزاری کارگاه های آموزشی دو روزه "مشارکت و حمایت یابی در تیم های پیشگیری اولیه از اعتیاد

برگزاری کارگاه های آموزشی دو روزه "مشارکت و حمایت یابی در تیم های پیشگیری اولیه از اعتیاد

در تاریخ : 23.10.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 119

 

در راستای تربیت کادر متخصص(TOT) در حوزه پیشگیری از اعتیاد کارگاه مشارکت و حمایت یابی در تیم های پیشگیری اولیه از اعتیاد در محیط­های هدف در ساختمان آموزشی بهزیستی استان با حضور تسهیلگران و کارشناسان فعال حوزه پیشگیری از اعتیاد برگزار شد


درابتدای کارگاه کبیری جانشین معاونت امورتوسعه پیشگیری بهزیستی استان ضمن عرض خوش آمد گویی، تسهیلگران انجمن های پیشگیری اولیه از اعتیاد را بازوان پر توان در امر پیشگیری از اعتیاد دانسته و لازمه این کار را داشتن اطلاعات به روز وارتقاء دانش ومهارت تسهیلگران دانست .


در ادامه مدرس کارگاه به ارائه اهداف برنامه و اهمیت حمایت یابی در پیشگیری اولیه از اعتیاد و نیز آشنایی باشیوه های مشارکت و حمایت یابی در امر پیشگیری و نحوه حمایت مشارکت کلیه آحاد جامعه و ارگانهای دولتی و خصوصی پرداخت .


در پایان کارگاه نیز کار گروهی با هدف جلب همکاری و نحوه مشارکتو ورود در برنامه­های پیشگیری اولیه از اعتیاد فعالیتی بصورت عملی و کاربردی توسط تسهیلگران پیشگیری اولیه از اعتیاد برگزار شد.


در ادامه برگزاری کارگاه در روز دوم نیز به موضوعاینترنت و آسیب­های اجتماعی ناشی از آن پرداخته شد در این راستا رئیس پلیس فتای استان ضمن ارائه گزارش مربوط به جرائم فضای مجازی به آسیب­های موجود در آن پرداخته و لزوم راهکارهای پیشگیرانه از آسیب­ها را به کارشناسان و تسهیلگران ارائه نمود.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری