ورود به سایت
» » بازدید مدیرکل بهزیستی استان و هیات همراه از بنیاد حمایت از کودکان سرطانی اردبیل

بازدید مدیرکل بهزیستی استان و هیات همراه از بنیاد حمایت از کودکان سرطانی اردبیل

در تاریخ : 03.10.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 150

مدیرکل بهزستی استان وهیات همراه از بنیاد خیریه و حمایت از کودکان بی سرپرست و سرطانی اردبیل بازدید کرد.


دکتر ستاری درجریان بازدید از بنیاد حمایت از کودکان سرطانی اردبیل ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در حمایت ازکودکان مبتلا به بیمارهای خاص گفت: وجود چنین مجموعه های ارزشمند در استان جای بسی مباهات است که خدمات ارزنده ای به افراد دارای بیماریهای خاص ارائه می شود .


مدیرکل بهزیستی استان با بیان این مطلب که خدمات این مجموعه کاملاً همسو با حمایت های سازمان بهزیستی استان می باشد گفت: در بسیاری از این خدماتی که از سوی بنیادحمایت ازکودکان سرطانی ارائه می شود مطابقت هایی در زمینه ارائه خدمات به افراد در معرض آسیب بویژه حمایت از کودکان بی سرپرست مشاهده می شود که نیازمند تعامل و ارتقاء سطح کیفی خدمات هست .


ایشان با عنوان اینکه بهزیستی استان از ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی درارائه خدمات برخورداراست تصریح کرد: خوشبختانه از سوی سازمان آموزش های کاملاً حرفه ای و تخصصی به فراگیران ارائه می شود که مددکاری حرفه ای از جمله آنهاست .

 

ایشان درپایان از آمادگی سازمان برای یاری رسانی به افراد نیازمند در تمامی ابعادرا اعلام کرد.


درادامه قرآن نویس مدیرعامل بنباد خیریه حمایت از کودکان سرطانی استان اردبیل هم با اشاره به برخی از خدمات انجام یافته در این مجموعه خاطر نشان ساخت : به حمداله در سایه حمایت های خوب خیرین ونیکوکاران استان خدمات بسیار قابل قبولی به افراد نیازمند در سطح استان از سوی این بنباد ارائه شده است .


قرآن نویس در بخش از سخنان خود فعالیتهای سازمان بهزیستی را یک کار خداپسندانه و معنوی خطاب کرده و بر لزوم حمایت از افراد نیازمند بویژه در بخش های مربوط به بیماریهای خاص و نادر که کودکان به برخی از آنها گرفتار شده اند تصریح کرد .


ایشان همچنین از اختصاص دو باب مدرسه ویژه معلولین جسمی و حرکتی در سطح استان خبرداد و گفت: امیدواریم کارهای صورت گرفته در جهت حفظ شان و عزت افرادباشد واین قبیل کارها و حمایتهای خیرین ذخیره ای باشد برای آخرت .

 

 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری