ورود به سایت
» » ارتقاء گزینش تعالی سازمان را بهبود می بخشد .

ارتقاء گزینش تعالی سازمان را بهبود می بخشد .

در تاریخ : 21.09.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 146

ارتقاء گزینش تعالی سازمان را بهبود می بخشد .

آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر گزینش با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین بهزیستی استان برگزار شد .

در این مراسم دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به اینکه هسته گزینش در بدنه سارمان از اهمیت بسزایی برخورداراست گفت: در سازمانهای اداری یکی از سرمایه های اصلی در راهبرد اهداف و سیاستهای آن انتخاب سرمایه انسانی کارآمد و موثر است که این امکان از طریق هسته گزینش تسهل می باید .

مدیرکل بهزیستی استان با عنوان این مورد که رعایت اصل انصاف و عدالت در برخوردها لازمهبخش گزینش در هر سازمان قلمداد می شود گفت: در برخوردها و تعاملات فرارو آنچه که یک سازمان را به سمت پویایی پیش می برد ، تحقیق و بررسی موضوعات بویژه در مواجه با عملکرد مراکز غیر دولتی و موسسات و مراکز وابسته می باشد .

ستاری همچنین بر تعامل با سازمان ، ارتباط موثر با دفاتر مشابه درسطح دستگاههای اجرایی و همکاری بین بخشی بویژه در توسعه مراکز غیر دولتی و صدور پروانه های فعالیت تاکید کرد.

ایشان در بخش دیگر از سخنان خود ارتقاء گزینش را قابل اهمیت دانست و گفت : لازم است که بصورت کاملاً کارآمد و تخصصی نسبت به رشد و تعالی و ارتقاء سطح کیفی خدمات دفتر گزینش اقدام شود .

شایان ذکر است در این آیین از تلاشهای ارزنده و قابل تحسینحسین منافی مسئول پیشین دفتر گزینش تکریم و سید یوسف موسوی به عنوان مسئول جدید دفتر گزینش معرفی شد .


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری