ورود به سایت
» » دیدار مدیرکل بهزیستی استان با فرماندار شهرستان کوثر

دیدار مدیرکل بهزیستی استان با فرماندار شهرستان کوثر

در تاریخ : 15.09.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 270

اعضای شورای معاونین بهزیستی استان در سفر به شهرستان کوثر با فرماندار این شهرستان دیدار وگفتگو کردند .

دراین دیدار دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با بیان اینکه سازمان بهزیستی در راستای اهداف وظایف سازمانی خدمات کاملاً تخصصی و بصورت گسترده به افراد تحت حمایت ارائه می دهد گفت: در بحث پیشگیری از معلولیتها، سازمان با انجام برنامه هایی چون غربالگری شنوایی نوزادان ، سنجش بینایی کودکان و انجام مشاوره های تخصصی ژنتیک گامهای خوبی برداشته است .

مدیرکل بهزیستی استان عضویت سازمان در کمیته های تخصصی را ازدیگر اقدامات این مجموعه یادکرد و گفت: عضویت در کمیته های شورای سالمندان ، مناسب سازی فضا ها ومبلمان شهری ، اشتغال ،اعتیاد ، طلاق از جمله فعالیتهای خوب این سازمان هستند.

دکتر ستاری اشتغال و قادرسازی افراد تحت حمایت را ازدیگر برنامه های خوب سازمان درکسب استقلال فردی آنان دانسته و برتداوم این همکاریها ازسوی دستگاههای اجرایی تاکید کرد.

وی از شناسایی بیش از 830 نفز ار معلولان در مناطق کم برخوردارو روستایی شهرستان از طریقCBRخبردادوگفت: امیدواریم با شناسایی این قبیل از افراد بتوانیم خدمات رضایت بخش وقابل قبولی از جمله طرح مراقبت درمنزل را به این عزیزان ارائه دهیم .

ایشان همچنین از کسب رتبه نخست بهزیستی در جشنوراه شهید رجایی در بین دستگاههای اجرایی استان در شاخص های عمومی و اختصاصی و پذیرش بیش از 9 هزار نفر از افراد پشت نوبت و همچنین افزایش 4/3 برابری مبلغ مستمری درسطح کشور خبرداد.

درادامه وحید کنعانی فرماندار شهرستان کوثر نیز با مثبت ارزیابی کردن خدمات ارائه شده به مددجویان در سطح شهرستان گفت: انصافاً کارها و فعالیتهای خوب این نهاد برهیچ کس پوشیده و پنهان نیست و خدماتی که افراد نیازمند ازاین سازمان دریافت می کنند رضایت بخش بوده و تا حدودی استقلال فردی آنان را تامین کرده است .

فرماندار شهرستان کوثر با اذعان اینکه تمامی شهرستانها در راستای اهداف این مجموعه و همگام و همراه با بهزیستی برنامه های خود را پیش می برند افزود: دستگاه های یاری رسان در موضوعات متعددی که دامنگیر جامعه هستند از قبیل ، مشارکتهای مردمی ، آسیب های اجتماعی ، طلاق ، اعتیادو....هموراه پای کار هستند .

ایشان ادامه داد: کمبود نیروی انسانی در بخش اداری این سازمان ، مساعدت در پرداخت شهریه های مناطق کم برخوردار و روستامهدها ، جذب وابلاغاعتبارات متناسب با وضعیت شهرستان ، تامین مسکن مددجویان و تامین نیازهای ضروری بویژه مساعدت در تامین داروهای خاص مددجویان از جمله مطالبات این شهرستان می باشد .

شایان ذکر است: دراین نشست بعد از استماع نظرات حضار نسبت به رفع نیازها و خواسته های این شهرستان از طریق دستگاههای اجرایی تاکید شد.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری