ورود به سایت
» » آیین نکوداشت دست اندرکاران جشنواره شهید رجایی در بهزیستی استان اردبیل

آیین نکوداشت دست اندرکاران جشنواره شهید رجایی در بهزیستی استان اردبیل

در تاریخ : 27.08.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 142

مراسم تجلیل از مدیران ، کارکنان بهزیستی استان به مناسبت کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد در جشنواره شهید رجایی و دربین تمامی دستگاههای اجرایی استان با حضور مسئولان ارشد سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ، مدیر کل ، اعضای شورای معاونین ، روسای اداره های بهزیستی شهرستانهای تابعه و برخی از مسئولین واحدهای اجرایی در محل مرکز آموزش های تخصصی بهزیستی استان برگزار گردید.


دراین نشست دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی موفق به کسب رتبه نخست جشنواره شهید رجایی دربین 52 دستگاه اجرایی استان شده است گفت: سازمان بهزیستی از جمله تخصصی ترین سازمان حمایتی و اجتماعی است که در بحث گروه حمایتی سلامت و بهداشت هم موفق به کسب رتبه نخست این دوره از جشنواره در سطح استان شده است .


مدیرکل بهزیستی استان با عنوان این مطلب که سازمان بهزیستی از خدمات بسیار متنوع وگسترده برخوردار است تصریح کرد: نزدیک به 190 مورد فعالیت در تشکیلات سازمان بهزیستی لحاظ شده است که با توجه به طیف گسترده افراد تحت حمایت، رسیدگی به امورات این قبیل از اقشار جامعه مستلزم دقت ، حوصله ، تامل و سعه صدر می باشد که خوشبختانه توفیق خدمت گذاری به مددجویان از سوی این سازمان فراهم شده است .


ستاری در بخش دیگر از سخنان خود وحدت ، همدلی ، وفاق اجتماعی ، مشارکت در برنامه ها و حضور در فعالیتهای متعدد اجتماعی استان نشان از تخصصی محور بودن فعالیت های ارائه شده دارد گفت: غربالگری بینایی و شنوایی نوزادان ، انجام مشاورههای حین ، قبل و بعد از ازدواج ، مشاوره های تخصصی ژنتیک و پیشگیری از معلولیتها ، ساماندهی کودکان کار وخیابانی ، اشتغال زایی مددجویان ، توسعه مراکز غیر دولتی ، بازگشایی مجتمع های خدمات بهزیستی ، گسترش مراکز نگهداری روزانه ، راه اندازی مراکز اتیسم از جمله خدمات ارائه شده به افراد جامعه هدف می باشد.


ایشان راهبرد اصلی سازمان را تعامل بخشی وبین بخشی دانست وگفت : پذیرش 8 هزارو 500 نفر از افراد تحت پوشش ، تحویل 148 واحد مسکن مددجویی ، اهمیت بخشی به برنامه تامین مالی خرد در مناطق روستایی وکم برخوردار و واگذاری بیش از 95 % فعالیت های دورن سازمانی به بخش های غیردولتی از جمله تعاملات بین بخشی هستند.

درادامه معاون سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان هم سازمان بهزیستی را ازجمله سازمانهای یاری رسان به اقشار درمانده ومحروم دانسته و برلزوم تقویت و بهبود کیفیت ارائه خدمات بیشتر به افراد اسیب پذیر جامعه تاکید کرد .


وی همچنین سازمان بهزیستی را در بحث آسیب های اجتماعی متولی سامت اجتماعی یادکرد وگفت: در راستای بهبود ارائه خدمات به عموم ، برنامه ارزیابی عملکردهمه ساله از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار و از دستگاهای حائز رتبه های برتر طی مراسمی تجلیل وقدردانی بعمل می اید .


ایشان رسدگی به سازمانهای حمایت محور واجتماعی جزو وظایف ذاتی سازمان مدیریت و برنامه ریزی دانست وگفت: وظیفه سازمان بهزیستی در قبال افراد تحت پوشش بسیار سنگین وطاقت فرساست وحمایت از این قبیل سازمانهای اجتماعی که طیف وسیعی از افراد آسیب دیده اجتماعی هستند را شامل می شود


شایان ذکر است در پایان این مراسم به پاس ارج نهادن به زحمات وتلاشهای عموم کارکنان تلاشکر ویاری رسان ، متعهد و با وجدان سازمان با اهدای هدایای نقدی و لوح سپاس تجلیل و قدردانی بعمل آمد .

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری