ورود به سایت
» » برگزاری کارگاه بازآموزی مهارتهای زندگی

برگزاری کارگاه بازآموزی مهارتهای زندگی

در تاریخ : 24.08.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 156

کارگاه باز آموزی مهارتهای زندگی با حضور معاون توسعه پیشگیری و مربیان مراکز مشاوره و سلامت روان در محل مرکز آموزشهای تخصصی بهزیستی استان برگزار شد .

دراین کارگاه طاهره رزاقپور معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان با بیان اینکه یکی از اهداف مهمی که در دستور کار بازنگری مهارتهای زندگی قرارگرفته است ، ارائه اطلاعات یک دست به تمامی آموزشگران مهارتهای زندگی است گفت: برنامه بازآموزی مهارتهای زندگی برای 63 نفر از مربیان مراکز مشاوره و سلامت روان با تقسیم بندی چهارگروه (کودک ، نوجوان ،جوان وبزرگسال ) در سطح استان اجرامی شود .

معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان با اظهار اینکه مسئولیت اجتماعی ایجاب می کند که دست اندرکاران مهارتهای زندگی نقش تخصصی خود را به منظور کمک به افراد جامعه برای پیشگیری از آسیب های روانی –اجتماعی جدی بگیرند خاطر نشان ساخت: برنامه مهارتهای زندگی مشخصاً به مربی نیاز دارد تا آموزشگر این امر به فرد کمک می کند به مهارتهایی نظیر مدیریت خشم ، استرس ، حل مساله و...تسلط یابد .

رزاقپور ادامه داد: امروز در جامعه نیازمند مربیان کنترل کننده مهارتهای زندگی با تجربه وکارآزموده هستیم تا این اهداف را محقق سازند.

وی اضافه کرد: آموزش های مهارتهای زندگی آموزش های روانشناختی هستند که ارتقاء و پیشگیری را به دنیال دارند بنابراین مداخلات پیشگیرانه به افراد کمک می کند تا تغییراتی را به وجود آورند که سلامتی شخصی افراد را افزایش داده و ازگسترش آسیب ها جلوگیری نمایند.

شایان ذکر است : آشنایی با اصول پیشگیری ، مهارتهای ارتباطی ،مهارت جرات مندی ، مدیریت خشم از جمله محورهای مهم در این نشست بود که به تفصیل به موضوعات مد نظر پرداخته شد .

برگزاری کارگاه بازآموزی مهارتهای زندگی

برگزاری کارگاه بازآموزی مهارتهای زندگی

برگزاری کارگاه بازآموزی مهارتهای زندگی

برگزاری کارگاه بازآموزی مهارتهای زندگیبازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری