ورود به سایت
» » برگزاری کارگروه توسعه مدیریت بهزیستی استان

برگزاری کارگروه توسعه مدیریت بهزیستی استان

در تاریخ : 30.07.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 170

در راستای اجرای برنامه جامع اصلاح نظام اداری نشست مشترکی با حضور نماینده سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان ،مدیر کل واعضای شورای معاونین در محل اداره کل بهزیستی برگزار گردید.

در اين جلسه دکتر ستاری مدير كل بهزيستي استان به اهداف ، فعالیتها وموفقیت بهزیستی استان در کسب رتبه اول جشنواره شهید رجایی که حاصل تلاش تمامی همکاران در سطح استان بوداشاره نموده و استفاده از تمام ظرفيت‌های موجود سازمانی ، جهت بهبود فعاليتها رااز اهم برنامه‌هاي بهزيستي استان یادکرد.

مدیر کل بهزیستی اردبیل اظهار داشت : سازمان بهزیستی بزرگترین سازمان اجتماعی کشور است و فعالیتهای متنوعی را در حوزه های مختلف ارائه می د هد که طیف وسیعی از جامعه را در بر می گیرد.

وی ارائه خدمات تخصصی شامل خدمات توانبخشی ، حمایتی ، پیشگیری از اعتیاد ، بازپروری ، پیشگیری از معلولیتها و آسیبهای اجتماعی و نیز کمک به تامین حداقل نیازهای اساسی گروه های کم در آمد را بخشی از ماموریتهای بهزیستی عنوان کرد و گفت : اعتبارات ملی جوابگوی ارائه مطلوب همه این خدمات نبوده و لازم است مسئولین ارشد استان و سازمان برنامه و بودجه در اعتبارات استانی حمایتهای بیشتری از بهزیستی داشته باشند.

شایان ذکر است : بررسی موضوعاتی از قبیل؛ سلامت اداری ، مدیریت عملکرد ، نیروی انسانی ، تحول اداری وفناوری اطلاعات ازجمله مباحثی بود که دراین نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت .


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری