ورود به سایت
» » برگزاری دومین جلسه کمیته مناسب سازی اماکن و فضاهای عمومی

برگزاری دومین جلسه کمیته مناسب سازی اماکن و فضاهای عمومی

در تاریخ : 29.07.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 153

دومین جلسه ستاد مناسب سازی استان با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری ، مدیرکل و معاون امور توانبخشی بهزیستی و معاون فرماندارنمین ،شهردار نمین ، مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی استان عضو ستاد در محل سالن شهید رجایی استانداری اردبیل برگزار گردید.

دراین نشست دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان به بیان اینکه بحث دسترسی عمومی واستفاده از امکانات و خدمات شهری از حقوق شهروندی است تصریح کرد: خوشبختانه با همکاری دستگاههای اجرایی و پیگیریهای کمیته مناسب سازی پروژه های عمرانی درامر مناسب سازی از پیشرفت خوبی برخورداربوده است و لازم است که کلیه دستگاهها وعموم مردم در ارتقاء سطح مناسب سازی رفع موانع همکاری لازم را بعمل آورند.

مدیرکل بهزیستی استان در بخش دیگر ازسخنان خود به دستیابی بهزیستی به عنوان نخست جشنواره شهید رجایی اشاره کرد و گفت: به حمداله درسایه تلاشهای تمامی دست اندرکاران و پرسنل تلاشگر و متعهد، بهزیستی استان اردبیل در جشنواره شهید رجایی و در بین ۵۲ دستگاه اجرایی استان توانست رتبه اول را کسب کند.

درادامه جلسه مهندس کنعانپور به اهمیت موضوع مناسب سازی اشاره کرده و گفت: در ارزیابی وضعیت مناسب سازی دستگاههای دولتی هیچگونه اغماضی نباید صورت گیرد و موضوع بایستی با دقت تمام انجام شود تا درآینده نیز اقدامات اساسی در راستای رفع موانع موجود انجام پذیرد .

ایشان اظهارداشت: موضوع مناسب سازی می بایستتوسط فرمانداران در شهرستانها به طور کامل رصد شده و در بازه های زمانی خاص اقدامات اساسی انجام گیرد.

همچنین مقرر شد که سازمان صداوسیما جهت پخش سریال 13 قسمتی شهری برای همه با موضوع مناسب سازی همکاری لازم را انجام دهند.

افزودنی است : حساس سازی آحاد جامعه و متولیان امر به بحث دسترسی عمومی به شرایط و امکانات شهری ، رعایت اصل حقوق شهروندی و بهره مندی افراد از این خدمات ، تخصیص اعتیار خاص برای کمیته مناسب سازی از موضوعات مورد بحث در این نشست بود .

 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری