ورود به سایت
» » بزرگداشت روز ملی پارالمپیک

بزرگداشت روز ملی پارالمپیک

در تاریخ : 26.07.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 165

مراسم گرامی داشت روز ملی پاراالمپیک با حضور مسئولان ارشد استانداری ، مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی و با همکاری سازمان ورزش و جوانان ، آموزش و پرورش استثنایی ، هیات ورزشهای نابینایان و کم بینایان ، هیات ورزشهای جانبازان ومعلولین و اداره کل بهزیستی استان در محل سالن ورزشهای جانبازان ومعلولین برگزار شد.

دراین مراسم علی یعقوبی معاون توانبخشی بهزیستی استان نیز با گرامی داشت روز ملی پارالمپیک خاطر نشان ساخت: این مراسم با حضور 600 نفر از ورزشکاران معلول وجانباز در حال برگزاری است و براین اساس سازمان با همکاری دستگاههای متولی اقدامات موثر و خدمات خوبی را به معلولان و جانبازان ارائه می دهد.

معاون توانبخشی بهزیستی استان اردبیل با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی توانمند سازی افراد جامعه هدف را در اولویت برنامه های توانبخشی لحاظ نموده است گفت: ورزش و کمک به استقلال فردی توانخواهان در بسیاری از موارد می تواند سلامت روحی و روانی افراد، زمینه های بالندگی وشکوفایی مددجویان و ارتقاء سطح کیفی معیشتی را تامین کند.

ایشان همچنین خواستار حمایت خانواده ها وجامعه از ورزش معلولین شد ه و رفع موانع فیزیکی را در ورزش معلولین موثردانسته و بر مناسب سازی اماکن ورزشی تاکید کرد.

درادامه نواداد معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل ضمن قدردانی از مجموعه تلاشهای تمامی ورزشکاران و دست اندرکاران امر ورزش بویژه ورزشکاران جانباز و معلول گفت: امروز شاهد افتخار آفرینی افرادی هستیم که با وجود نقص در اندامهای خود ، معلولیت را محدودیت تلقی نکرده و با پشتکاری استوار پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی نموده اند .

معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل با عنوان اینکه امروز برگزاری مسابقات ورزشی جهانی ، مسابقات پارا المپیک را برگ افتخاری زرین در کارنامه خود ثبت و ضبط نموده است تصریح کرد: با اینکه برخی از افراد از حیث جسمانی دچار نقص ویا معلولیت هستند بحمداله در عرصه های متعدد اجتماعی ، علمی ، فرهنگی ، اقتصادی وخصوصاً ورزشی توانسته اند ضمن کسب استقلال فردی حامل پیام های ارزنده برای سایر اقشار باشند که مانعی برای پیشرفت وجود ندارد .

ایشان درادامه بر لزوم همکاری تمام دستگاههای اجرایی ، آحاد جامعه و بویژه خانواده ها را در شناسایی ، تقویت و شکوفایی استعدادهای فرزندان و همچنین بر ارتقا شاخص های رشد ، نشاط ، تحرک و پویایی و در نتیجه سلامت اجتماعی جامعه تاکید کرد.

شایان ذکر است : اجرای حرکات نمایشی توسط جانبازان و معلولان و تجلیل از افتخار آفرینان مسابقات پارا آسیایی اندونزی و دست اندرکاران این مسابقات همچنین سایر ورزشکاران مدال آور با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد .


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری