ورود به سایت
» » سازمان بهزیستی؛ رتبه نخست جشنواره شهید رجایی در میان سازمان های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

سازمان بهزیستی؛ رتبه نخست جشنواره شهید رجایی در میان سازمان های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

در تاریخ : 25.07.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 180

 

مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه خدمت و برگزیدگان جشنواره شهید رجایی سازمان های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.


                                        سازمان بهزیستی؛ رتبه نخست جشنواره شهید رجایی در میان سازمان های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛در این مراسم که پیش از ظهر امروز در« سالن 17 شهریور» وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد؛انوشیروان محسنی بندپی سرپرست این وزارتخانه با اشاره به پیش نیازهای توسعه در یک جامعه گفت:اگر توسعه را هدفی مطلوب و دارای ابعاد اجتماعی،اقتصادی،سیاسی و فرهنگی فرض کنیم،برای هدف گذاری یک کشور توسعه مدار به ابزارهای متفاوتی همچون برنامه ریزی خوب مبتنی بر علم و شواهد و مدیریت و راهبرد مناسب نیاز داریم و یکی از این نیازها نظام اداری منسجم و کارآمد است.

وی افزود: نظام اداری مطلوب ویژگیهایی همچون:پاسخگویی و شفافیت،مشارکت جو و مشارکت پذیر،شهروند مدار،اثر بخش و نتیجه گرا،شایسته سالار و دانش گرا و... دارد که اولین ضرورت برای تحقق این ویژگی ها افزایش نشاط اداری در محیط های کاری است.

«محسنی بندپی» در ادامه به اهمیت بدنه کارشناسی ادارات و سازمان ها تأکید کرد و افزود: بر اساس یک تعریف جهانی،میزان موفقیت هر سازمان و وزارتخانه ای با رشد و بالندگی نیروی انسانی و بدنه کارشناسی آن سازمان ارتباط مستقیم دارد و باید بیشترین تلاش ما بر پویایی و افزایش انگیزه کارکنان متمرکز شود.

سرپرست وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به گستردگی و تعدد مأموریت های این سازمان اشاره کرد و افزود: امور تعاون ما باید از کسانی که بلوغ اندیشه دارند اما از رانت و حمایت های ویژه برخوردار نیستند حمایت کند و سازمان فنی و حرفه ای نیز بیش از هر زمان دیگری باید بر افزایش مهارت های علمی،فنی و تخصصی فارغ اتحصیلان دانشگاه ها اهتمام ورزد.همچنین راهبری در حل آسیب های اجتماعی ،ایجاد عدالت اجتماعی در امور معیشتی طبقات خاص، توانمند سازی معلولان،حفظ حرمت و کرامت بازنشستگان و ... از مأموریت های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی که بزرگترین وزارتخانه اجتماعی در حاکمیت است؛محسوب می شود.

وی افزود:البته باید اذعان کرد که قدمهای خوبی همچون افزایش مستمری،تحت پوشش قرار دادن افراد پشت نوبتی،راهبری حفظ حقوق کارگران و ... برداشته شده است و با اقدامات صورت گرفته طی این چند سال،به سمت ادغام واقعی پیش می رویم.

سرپرست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نتایج درخشان پرسنل وزارتخانه در جشنواره ارزیابی عملکرد شهید رجایی افزود:بدنه کارشناسی در ارتقای خدمت رسانی،پاسخگویی شفاف و تأمین مطالبات مردم موفق عمل کرده است و نسبت به سال 95 جهش خوبی داشته ایم. همچنین به دلیل دانش گرا و متخصص بودن پرسنل وزارتخانه در بسیاری از شاخص های اختصاصی حداکثر نمره را به دست آوردیم.

وی افزود در شاخص های عمومی نیازمند راهکارها و خط مشی های سازمان امور اداری و استخدامی کشور هستیم تا با اصلاح و چابک سازی مجموعه رتبه خود را در حوزه شاخص های عمومی بالا بکشیم و خط مشی ما باید در سال 97

جهش و اصلاح برای افزایش رتبه در شاخص های عمومی باشد.

«محسنی بندپی» در پایان سخنانش با تشکر از حضور "جمشیدانصاری "رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در مراسم و خطاب به ایشان گفت: همکاران ما در وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی همچنان نسبت به دیگر وزارتخانه های کشور از حقوق و مزایای کمتری برخوردارند که امیدواریم با سیاست های عدالت محورانه جناب عالی،شاهد تساوی پرداخت حقوق در تمامی دستگاه های دولت باشیم.

لازم به ذکر است بهزیستی استان اردبیل در بین 52 دستگاههای دولتی استان رتبه اول وهمچنین در بین گروه حمایتی ، سلامت و بهداشت مقام اول ودر بین ادارات کل بهزیستی استانها جزء هفت دستگاه برتر مورد تجلیل و قدر دانی قرار گرفت .


                                             

سازمان بهزیستی؛ رتبه نخست جشنواره شهید رجایی در میان سازمان های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی


 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری