ورود به سایت
» » اجرای طرح مهرانه اجتماعی در آستانه بازگشایی مدارس

اجرای طرح مهرانه اجتماعی در آستانه بازگشایی مدارس

در تاریخ : 27.06.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 204

همزمان با فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی جدید وبازگشایی مدارس و در راستای اهداف وسیاست های سازمان به همت اداره کل بهزیستی و مرکز حمایتی – آموزشی کودک وخانواده ، حمایت از تحصیل دانش آموزان وکودکان بازمانده از تحصیل با اجرای طرح مهرانه و اهدائ مایحتاج آموزشی (273 کودک هر کدام به مبلغ 000/000/3 ریال) عملیاتی شد.

دکتر بهزاد ستاری مدیر کل بهزیستی استان با عنوان اینکه در سالجاری تعداد 273نفر کودک خیابانی وکار وخانواده های آنان تحت حمایت بهزیستی قرار دارند واز خدمات متعدد تخصصی جهت توانمند سازی کودک وخانواده برخوردار هستند تصریح کرد : از جمله برنامه های مورد نظر در حوزه امور اجتماعی کاهش وکنترل آسیب ها ی اجتماعی ودرکنار آنها توجه به مشکلات کودکان بازمانده از تحصیل می باشد

ایشان گفت: کمک به توانمند سازی کودکان خیابانی و خانواده های آنها از جمله اهداف اصلی وبرنامه های محوری در تشکیلات سازمان می باشد که بااین اقدام ضمن حفظ عزت وآبروی افراد ،سلامت اجتماعی نیز ارتقاء می یابد.

وی دربخش دیگر از سخنان خود به فعالیت مرکز آموزشی حمایتی از کودک وخانواده در سطح شهراشاره کردوگفت : کودکان خیابانی و خانواده های آنان می توانند با مراجعه به این مرکز از خدمات تخصصی رایگان مشاوره ای - روانشناسی ، مددکاری ، آموزشی وهمیاری این مرکز برخوردارباشند.

ایشان افزود: ارتباط و تعامل مطلوب با سازمان، مداخلات بموقع واثر بخش ، انجام مشاوره های تخصصی وعلمی، مددکاری حرفه ای وآگاهسازی افراد جامعه از خطرات وپیامدهای آسیب های اجتماعی از جمله برنامه های اولویت دار در سازمان است که برای تحقق آن همت و مشارکت جمعی می طلبد .

وی اظهار امیدواری کرد که با مشارکت جمعی ومساعدت مردم وخیرین هیچ کودکی بخاطر فقر اقتصادی وفرهنگی از آموزش وتحصیل که از حقوق اولیه یک فرد است بازنماند.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری