ورود به سایت
» » برگزاری نشست منطقه ای مسئولین دفاتر مدیریت عملکرد شمالغرب کشور

برگزاری نشست منطقه ای مسئولین دفاتر مدیریت عملکرد شمالغرب کشور

در تاریخ : 26.06.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 210

نشست منطقه ای مسئولین دفاتر مدیریت عملکرد شمالغرب کشور با حضور مدیر کل بهزیستی استان در محل سالن هتل ارشاد سرعین برگزار شد.

در این نشست دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان ضمن اشاره به اهمیت ارزیابی و مدیریت عملکرد در بدنه یک سیستم گفت: ارزیابی عملکرد یکی از ارکان اصلی مدیریت تعریف می شود و بدون نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان پیشرفت وترقی نخواهد داشت .

مدیرکل بهزیستی استان در بحث توسعه سازمانی و بهبود شاخص های معین شده اظهارداشت : سازمان موفق است که در تعریف شاخص ها و معیارهای تعیین شده ، نظارت ، پایش ، ارزشیابی و کنترل بر اهداف را سرلوحه خود قراردهد .

ستاری نظارت بر وظایف و امورات محوله را دامنه وسیعی از نظارت مستقیم مسئولان و کارشناسان برفعالیت ها با نشست های تخصصی ، حضور فیزیکی و بازدیداز برنامه ها ذکر کرد.

ایشان ارزیابی های صورت گرفته از سوی سازمان و به تبع آن شهرستانی را نشان از توجه و اهمیت جدی یک سیستم اداری خوب دانست و گفت: در راستای هدفمندی و بهبود عملکرد سازمان و در کنار آنها کسب رضایت حداکثری آحاد مردم از جمله مهمترین سیاستهای یک نظام اداری مطلوب تلقی می شود .

وی با بیان اینکه انتظارت از مجموعه باید کاملاً شفاف و روشن باشد تا در این زمینه تصمیمات درستی اتخاذ شود تصریح کرد: در کسب نتایج مطلوب و رسیدن به اهداف بلند سازمانی شاخص ها و معیارهای اختصاصی بایستی کاملاً منطبق با اهداف و سیاستهای سازمان تعیین شوند تا با تکیه بر آنها بتوان شاهد ارتقاء و بهبود عملکرد شد.

وی با عنوان اینکه مدیری موفق است که همواره مجموعه خود را به بهترین صورت ممکن نظارت کند افزود : سازمان پویا به سازمانی اطلاق می شود که همواره در مسیر اصلاح فرآیندهای خود بر اساس یافته های نظارتی خویش باشد .

شایان ذکر است : آسیب شناسی نظام نامه نظارتی دفتر مدیریت عملکرد و ارائه پیشنهادت لازم به منظور بازنگری درآن – آسیب شناسی نظام بازرسی ماده 91 و92 و ارائه گزارش کار سه ساله و اتخاذ تدابیر لازم جهت انجام ماموریت های محوله – چالش های فرا رو درامورات مربوط به سیستمهای موجود نظارتی از جملله محورهای اصلی در این نشست یکروزه بود .

 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری