ورود به سایت
» » برآورده شدن آرزوی کودکان کار با درخت آرزوها

برآورده شدن آرزوی کودکان کار با درخت آرزوها

در تاریخ : 12.06.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 162

مدیر کل بهزیستی به همراه معاونت امور اجتماعی و هیات همراه و به اتفاق عضو شورای شهراردبیل از مرکز حمایتی – آموزشی کودک و خانواده بازدید و در مراسم توزیع جوایز این کودکان شرکت نمود.

در ابتدا نصراله زاده مدیر عاملموسسه خیریه چهارده معصوم اردبیل گزارش جامع و کاملی از عملکرد و اقدامات کمی و کیفی مرکز در طول یک سال گذشته ارائه کرده و خواستار حمایت بیشتر از سوی سایر مسئولین استانی شد.

سپس دکتر بهزاد ستاری مدیر کل بهزیستی ضمن اشاره به عملکرد مطلوب و موثر مرکز در ساماندهی کودکان خیابانی یاد آور شد ؛ توانمند سازی کودکان خیابانی وخانواده آنان باید جزو برنامه های اولویت دار قرار گیرد.

مدیرکل بهزیستی استان با بیان اینکه حمایت و رسیدگی به این قبیل از کودکان با توجه به خطر آسیب های اجتماعی باید بیش از پیش مورد توجه قرارگیرد تصریح کرد: ضروری است برای کاهش آسیب های اجتماعی در بین کودکان کار، علاوه بر توسعه برنامه های فرهنگی واجتماعی عموم جامعه را به فعالیت های حمایتی سوق دهیم .

درپایان تعداد 9 دستگاه دوچرخه که توسط برخی مسئولیناستانی ، مسئولین بهزیستی وخیرینتهیه گردیده بود به رسم هدیه به کودکان خیابانی تحت پوشش مرکز اهداء گردید.

شایان ذکراست : درقالب این طرح آرزوهای نوشته شده کودکان کار ، بی بضاعت و بدسرپرست برآورده می شود.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری