ورود به سایت
» » برگزاری دوره آموزشی روش های یاددهی ویادگیری مبتنی بررویکرد رشد محور

برگزاری دوره آموزشی روش های یاددهی ویادگیری مبتنی بررویکرد رشد محور

در تاریخ : 08.05.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 151

سازمان بهزیستی کشور با بهره گیری از قریب 30 سال تجربه در ارائه خدمات به مهدهای کودک وکودکان با در نظر گرفتن رویکرد رشد وتکامل یکپارچه کودکان سعی کرده است به تمام ابعاد رشد کودکان توجه نماید. از این رو محتوای آموزشی مناسب براساس مبانی علمی ، دینی ، ملی وفرهنگی سرلوحه برنامه ها واقدامات این سازمان بوده است که اقدام به تهیه وتدوین این محتوای گران قدر نموده و در اختیار مهدهای کودک قرار داده است.

به همین منظور معاونت امور اجتماعی بهزیستی استان با تبعیت از الویت قرار دادن ابعاد رشدی کودکان در مهدهای کودک به برگزاری دوره آموزشی روش های یاددهی و یادگیری مبتنی بر رویکرد رشد محور برای مدیران و مربیان مهدهای کودک شهری و روستایی استان به تعداد140 نفر اقدام نمود.

در این کارگاه مدیران و مربیان به طور عینی با مفهوم رشد و تحول ، برنامه رشد محور ، ضرورت اجرای این برنامه و ویژگیهای آن در مهد کودک آشنا شدند.

هدف از برگزاری این دوره کمک به رشد و تکامل همه جانبه کودکان ، ارتقای آگاهی ودانش مربیان ونگرش جامع به همه عناصر برنامه های آموزشی و عوامل موثر در رشد و یادگیری می باشد.

 در این رویکرد ، برنامه های چند وجهی تربیتی و مکمل برای بهبود وضعیت کودکان در ابعاد رشد جسمی حرکتی ، شناختی ، کلامی ، خلاقیت ، اجتماعی ، عاطفی و معنوی مورد توجه می باشد. دفتر امور کودکان استان در صدد می باشد  تمامی مهدهای کودک استان با بهره گیری از نکات و محتوای ارزنده این مجموعه ، زمینه لازم و بستری مساعد برای تربیت صحیح کودکان و نهایتا ً جامعه را فراهم آورد.

این محتوای آموزشی از کاملترین محتوای آموزشی می باشد که تاکید براستفاده موثر و مناسب ازاین محتوا جهت عملیاتی وکاربردی نمودن آن همواره مورد توجه بهزیستی می باشد.

 

برگزاری دوره آموزشی روش های یاددهی ویادگیری مبتنی بررویکرد رشد محور

 

  

  

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری