ورود به سایت
» » نیمی از اماکن عمومی استان اردبیل مناسب سازی شد

نیمی از اماکن عمومی استان اردبیل مناسب سازی شد

در تاریخ : 02.05.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 155

به گزارش ایرنا ، علی شریفی روز سه شنبه در آیین معارفه رییس جدید اداره بهزیستی خلخال افزود: برای مناسب سازی 47 درصد باقیمانده اماکن فاقد امکانات نیز با تمام توان تلاش می شود.

وی گفت: امسال در نحوه ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی 30 نمره در اختیار سازمان بهزیستی استان قرار گرفته و این نمره بر پایه و شاخص عملکرد دستگاه در مناسب سازی ساختمان های اداری به ادارات دولتی داده خواهد شد.

او با اشاره به اجرای قانون جامع حمایت از معلولان در کشور اظهار داشت: تمام ادارات ملزم به رعایت این قانون در بحث مناسب سازی امکان تحت امر خود هستند.وی گفت: ارائه خدمات ادارای در طبقات همکف ساختمان های اداری به معلولان نمی تواند بهانه ای برای اجرا نکردن قانون جامع مناسب سازی اماکن دولتی باشد.

 

فرماندار خلخال نیز در این آیین گفت: انتظار از مسئولان بهزیستی بیش از سایر دستگاه های اجرایی است.فریدون بابایی از طلاق به عنوان یک آسیب اجتماعی تهدید کننده جامعه یاد کرد و افزود: بهزیستی می تواند نقش تعیین کننده ای در کاهش این آسیب داشته باشد.

 

وی مسکن را مهم ترین مشکل معلولان دانست و افزود: تاکنون 70 واحد مسکن مددجویی به معلولان زیرپوشش بهزیستی واگذار شده است.او اظهار امیدواری کرد با فعالیت مجمع خیرین مسکن ساز در خلخال و با استفاده از توان خیرین مشکل مسکن این قشر برطرف شود.

 

در این مراسم با قدردانی از خدمات دل انگیز مسروری ، ابراهیم مسروری به عنوان رییس جدید بهزیستی خلخال معرفی شد.در استان اردبیل حدود 50 هزار معلول شناسایی شده و از این تعداد 20 هزار نفر زیرپوشش بهزیستی قرار گرفته اند.

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری