ورود به سایت
» » به مناسبت هفته ی بهزیستی تجربه نگاری فعالیت های اجتماعی انجام می شود

به مناسبت هفته ی بهزیستی تجربه نگاری فعالیت های اجتماعی انجام می شود

در تاریخ : 17.04.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 174

به گزار ش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اردبیل، مسابقه ی تجربه نگاری «شکوه زندگی» در بین فعالان اجتماعی بهزیستی برگزار می شود.

 

بهزاد ستاری، مدیرکل بهزیستی استان اردبیل، گفت: این مسابقه به جهت ارج گذاری و توجه به ارزش های تخصصی خدمات فعالان اجتماعی که در بهزیستی استان اردبیل و به منظور مبارزه با تبعات و اثرات آسیب های اجتماعی و در جهت کاهش آن تلاش و فعالیت می کنند، برگزار می شود.

 

وی افزود: تلاش های فعالان اجتماعی، اثربخش بوده و در ذیل سایه ی این تلاش ها است که ما می توانیم امروز محدوده ای امنیت اجتماعی را داشته باشیم و امیدواریم با ارج گذاری و اعتبار بخشی بیشتر به این قبیل فعالیت ها، بتوانیم آسیب های اجتماعی را هر چه بیشتر کاهش داده و کیفیت زندگی مردم استان را ارتقا بخشیم.

 

ستاری گفت تجربه نگاری های مورد نظر در چهار محور «فعالیت اجتماعی کاهش آسیب»، « پیشگیری ازآسیبهای اجتماعی»، « خدمات توانبخشی ومددکاری اجتماعی» و « امداد،درمان،مدیریت بحران و اورژانس» که مشتمل بر فعالیت های همکاران این سازمان در بخش های دولتی و غیر دولتی است، مورد ارزیابی و داوری قرار گرفته و از برگزیدگان در طی برنامه های هفته ی بهزیستی تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

وی خاطر نشان کرد: دریافت تجربه ها و خاطرات، توسط بخش تماس با ما سایت سازمان بهزیستی استان اردبیل به آدرس behzistiardabil.ir و ایمیل روابط عمومی این سازمان به آدرس Ardabil.ravabet@gmail.com صورت می گیرد.

 

به مناسبت هفته ی بهزیستی  تجربه نگاری فعالیت های اجتماعی انجام می شود

 

 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری