ورود به سایت
» » حمایت از هیئت های ورزشی معلولین و جانبازان، ناشنوایان و نابینایان

حمایت از هیئت های ورزشی معلولین و جانبازان، ناشنوایان و نابینایان

در تاریخ : 20.03.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 168

در دیدار مدیران کل بهزیستی و ورزش و امور جوانان استان مطرح گردید؛

حمایت از هیئت های ورزشی معلولین و جانبازان، ناشنوایان و نابینایان در جهت پیشبرد اهداف نظام و تقویت بنییه جسمانی افراد معلول بمنظور توانمندسازی جامعه هدف و بستر سازی برای مشارکتهای فعالانه اجتماعی آنان از مهمترین محورهای گفتگوی مدیران هر دو سازمان بود.

همچنین در این دیدار هر دو طرف بر حمایت لازم از ورزش معلولین عزیز و ایجاد زمینه های لازم برای آمادگی و حضور بهتر در مسابقات کشوری و ملی تاکید شد همچنين ایجاد بستر مناسب برای کشف و پرورش استعدادهای ورزشی استان از دیگر محورهای گفتگو در این نشست بود.

در ادامه مدیرکل بهزیستی استان با تاکید برحمایت همه جانبه از هیئت های ورزشی معلولین استان از عزم راسخ بهزیستی استان بر ادامه روند حمایتی سنوات قبلی در سالجاری خبرداد.

ایشان به پرداخت حق الزحمه مربیان تیم های ورزشی مختلف، تامین و در اختیار گذاشتن سالن ورزشی به معلولین، تامین البسه ورزشی برای برگزاری تمرینات، اعزام به اردوها و مسابقات درون استانی و برون استانی ، تامین هزینه ایاب و ذهاب ورزشی برای معلولین واجد شرایط، تامین هزینه ایاب و ذهاب اعزام به مسابقات مختلف در رده های سنی متفاوت و سطوح رقابتی مختلف قهرمانی ، پرداخت کمک هزینه تشویقی نفرات و تیم های برتر مسابقات کشوری و جهانی و...اشاره كرد.

وي خاطر نشان ساخت که پیامد اقدامات صورت گرفته در سال ماضی برای بهزیستی استان هزینه مبلغی بالغ بر سه و نیم میلیارد ریال بوده است که بهزیستی استان در جهت حمایت از جامعه هدف و قهرمانان و ورزشکاران خود انجام داده است

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری