ورود به سایت
» » مدیرکل بهزیستی استان اردبیل خبرداد

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل خبرداد

در تاریخ : 26.12.96
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 249

اقتصاد ایران: مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: در راستای ثبت مشکلات معلولان در اردبیل سامانه مجرب راه‌اندازی شده است تا با ثبت و بررسی این مشکلات در زمینه حل آنها اقدامات مناسب و لازم انجام شود.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران از اردبیل، بهزاد ستاری امروز در جلسه ستاد پیگیری مناسب‌سازی استان اردبیل اظهار داشت: در راستای ثبت مشکلات معلولان در اردبیل سامانه مجرب راه‌اندازی شده است تا با ثبت و بررسی این مشکلات در زمینه حل آنها اقدامات مناسب و لازم انجام شود.

وی حل مشکلات معلولان را از مهمترین اولویت‌های این سازمان در اردبیل دانست و بیان کرد:‌ مناسب‌سازی ادارات، سطح شهر و مکان‌‌ها و تاسیسات عمومی برای تردد و عبور و مرور راحت معلولان یکی از برنامه‌هایی بوده که اجرای مطلوب این طرح نیازمند همکاری و مشارکت همه‌جانبه دستگاه‌های مختلف است.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از مناسب‌سازی 20 دستگاه اتوبوس شهری با همکاری یک نفر حامی کشوری و شهرداری اردبیل خبر داد و گفت:‌ انتظار می‌رود در زمینه مناسب‌سازی سایر تاسیسات و مکان‌های عمومی نیز شاهد همکاری و اهتمام جدی مسئولان امر در استان باشیم.

ستاری با بیان اینکه از سال 95 ارزیابی دستگاه‌ها در شاخص‌های عمومی با نمره 20 انجام می‌شد، افزود:‌ این شاخص از سال آینده با امتیاز 30  بررسی می‌شود که این امر می‌تواند زمینه‌ساز ترغیب هر چه بیشتر دستگاه‌ها و ادارات برای مناسب‌سازی فضای اداری باشد.

وی با تاکید بر رفع کمبودها و مشکلات ادارت در حوزه مناسب‌سازی با توجه به شاخص‌ها تصریح کرد:‌ انتظار می‌رود فرمانداری‌ها نیز در زمینه اختصاص بودجه به امر مناسب‌سازی فضاهای شهری و عمومی توجه لازم را داشته باشند.

نماینده سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل نیز در این جلسه از تشکیل کمیته مناسب‌سازی فضاهای شهری با ترکیبی از اعضای مجرب در سازمان نظام مهندسی ساختمان اردبیل خبر داد و گفت:‌ باید با توجه به افزایش سالمندان و معلولان دستگاه‌های استان نسبت به امر مناسب‌سازی توجه لازم را داشته باشند.

احد بهکش با اشاره به نظارت‌های ویژه بر ساختمان‌های عمومی در راستای مناسب‌سازی این مکان‌ها اظهار کرد:‌ قوانین در این حوزه به تمامی دفاتر فنی و مهندسی به صورت مکتوب ارسال شده که در زمینه اجرای هر چه مطلوب‌تر مناسب‌سازی ساختمان‌های آماده همکاری در حوزه اجرا و نظارت با تمامی دستگاه‌ها در استان هستیم.

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری