ورود به سایت
» » سالمندان نمینی کارت منزلت گرفتند

سالمندان نمینی کارت منزلت گرفتند

در تاریخ : 13.12.96
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 266
صفر جعفرلو  در جلسه کمیته مناسب سازی نمین با بیان اینکه در این شهرستان حدود یک هزار و 200 نفر سالمند زندگی می کنند گفت: کارت منزلت برای شناسایی و تکریم سالمندان همچنین در جهت تسهیل بهره مندی آنها از خدمات رفاهی ادارات صادر می شود.
وی با بیان اینکه 75 درصد هزینه نگهداری سالمندان توسط اداره بهزیستی تامین می شود افزود: 100 درصد هزینه نگهداری سالمندان مجهول الهویه نیز توسط این اداره تامین می شود.
جعفرلو با اشاره به اینکه حدود 800 معلول نیز در این شهرستان زندگی می کنند، اظهار کرد: 530 نفر از این معلولان از بهزیستی به صورت ثابت مستمری دریافت می کنند.
وی او گفت: خدمات توانبخشی ، آموزشی ، تامین نیازمندی ها و بسیاری از خدمات حمایتی دیگر برای سالمندان به صورت کاملا رایگان عرضه می شود.
معاون فرماندار نمین همچنین از مسئولان نظام مهندسی ساختمان خواست در ساخت اماکن و ابنیه اداری و یا تجاری شرایط عبور و مرور سالمندان و معلولان را تسهیل و از هرگونه مماشات در این زمینه چشم پوشی کنند.
شهرستان نمین با 60 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری شرق اردبیل قرار دارد ، 10 درصد کل جمعیت این شهرستان را سالمندان تشکیل می دهند.
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری