ورود به سایت
» » اشرافيت بر دستورالعمل هاي سازمان ، كيفيت ارائه خدمات به گروههاي هدف سازمان را ارتقاء مي بخشد.

اشرافيت بر دستورالعمل هاي سازمان ، كيفيت ارائه خدمات به گروههاي هدف سازمان را ارتقاء مي بخشد.

در تاریخ : 10.12.96
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 352

به منظور ارتقاء كيفيت خدمات ارائه شده ،‌ تسهيل ودسترسي گروههاي هدف به خدمات بهزيستي وافزايش رضايت مندي بيشتر جامعه هدف، دوره يك روزه با عنوان آشنايي با دستورالعمل هاي تخصصي سازمان بهزيستي به پرسنل مجتمع هاي خدمات بهزيستي استان (ويژه مديران و مددكاران شاغل) در محل مركز آموزشهاي تخصصي بهزيستي برگزار گرديد.

دراين نشست دكتر ستاري مديركل بهزيستي استان با عنوان اينكه سازمان از حمايت وهمراهي مجتمع هاي خدماتي مي تواند بسياري از نيازهاي گروهاي هدف خود را تامين كند گفت: براي اينكه بتوان خدمات تخصصي وكاملاً‌ منطبق بر نيازهاي افراد تحت حمايت ارائه داد ، نيازهست كه مددكاران ضمن آشنايي و احاطه كامل بردستورالعمل ها نسبت به ارتباط تنگاتنگ با سازمان ، ارتقاء سطح دانش و معلومات تلاش نمايند.

مديركل بهزيستي استان همچنين به خدمات متعدد ارائه شده در سازمان اشاره كرد وگفت: براي رسيدن به حد ايده آل و مطلوب ، مددكاران بايد منابع هاي مختلف و حمايتي سازمان را شناخته و ضمن اشرافيت و تسلط كافي بر فرايندها نسبت به راهنمايي و هدايت درست توانخواهان اقدام كنند.

ستاري دربخش ديگر از سخنان خود بيان داشت : آنچه كه يك سازمان را به سمت پويايي و سلامت هدايت مي كند همان روحيه و وجدان كاري ، تعهد نسبت به انجام امور و ارتباط مستمر با منابع مختلف وحمايت كننده از خدمات سازمان است .

ثبت اطلاعات و مشخصات اوليه در سامانه پيمنت ، پايش دقيق واصولي پرونده ها، تعامل موثر و مطلوب با موسسات حمايتي غير دولتي ، تعامل موثر و اثرگذار با مسئولان سازمان ، توان افزايي و داشتن روحيه كاري ، ارائه ايده ها و نظرات سازنده ، كمك به استقلال فردي افراد تحت حمايت ، برخورد صحيح و منطقي و كسب رضايت الهي از جمله مواردي است كه دراين نشست مورد تاكيد قرارگرفت.

گفتني است دراين نشست ضمن تبادل اطلاعات وآشنايي با آخرين متدهاودستورالعمل هاي ابلاغي ،‌پيرامون برخي از سوالات و نظرات مددكاران بحث و بررسي انجام گرفت.

بازگشت
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری