ورود به سایت
» » استاندار اردبيل سال جديد را دركنار سفره هفت سين كودكان خانه شكوفه هاي اردبيل آغاز كرد.

استاندار اردبيل سال جديد را دركنار سفره هفت سين كودكان خانه شكوفه هاي اردبيل آغاز كرد.

در تاریخ : 02.01.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 362

 

دراولین ساعات سال 1397، استاندار اردبيل به همراه مديركل وجمعي از مسئولين بهزيستي در خانه شكوفه هاي اردبيل با كودكان نگهداري شده بهزیستی استان اردبيل دیدار کرده و آنها را مورد تفقد خویش قرار دادند.

در این دیدار نوروزی استاندار اردبيل، حضور خود در اولین ساعات سال نو در مجموعه بهزیستی استان را لطف و عنایت خداوند دانست و از حضور در جمع خانواده بزرگ بهزیستی ابراز خرسندی کرد و گفت: همه ما در دعای ابتدای سال از خدواند متعال می خواهیم که بهترین حال را در تقدیر ما قرار دهد و من باور دارم که بهترین خیر و برکت خدمت به مردم و حضور در جمع صمیمی شما بزرگواران است.

وی افزود: از شما تشکر می کنم که سال بنده و همکارانم را از آغاز، پر برکت کردید و از همین جا سالی پربار و سرشار از خیر و برکت و نشاط برای همه مردم ایران اسلامی به ویژه تمامی مجموعه جامعه هدف و کارکنان بهزیستی کشور آرزومندم

سپس دكتر ستاري مدير كل بهزيستي استان نيز ضمن ابراز خرسندي از آغاز سال جديد وشورع فعاليتي تازه براي خدمتگزاران درمجموعه بهزيستي گزارش مبسوطي از فعاليتهاي حوزه اجتماعي بويژه براي كودكان نگهداري شده در مركز گفت : حدود 86 گودك در 7 مركز نگهداري ومراقبت از كودكان بي سرپرست وبدسرپرست از خدمات سازمان برخوردارهستند.

مديركل بهزيستي استان اظهار داشت : يكي از سياستهاي اصلي سازمان بحث كودكان نگهداري شده در مراكز وموسسات خيريه ، نگهداي كودكان از طريق خود خانواده هاي دانست وگفت: دراين زمينه تعداد 100 نفر بصورت خانواده هاي جايگزين دركنار خانوده ها مراقبت ونگهداري مي شوند.

ستاري حرفه آموزی را از دیگر برنامه های بهزیستی برای خودکفا کردن این کودکان در آینده برشمرد و متذکر شد: در مراکز نگهداری کودکان استان به بحث آموزش زبان انگلیسی، کامپیوتر و یکی از حرفه های مورد علاقه کودک توجه ویژه ای شده چراکه به بحث اشتغال آنها تاکید داریم.

وي داردامه يادآور شد :تمامی پایگاه‌ها و مراکز خدمات اورژنس اجتماعی ، مراکز نگهداری و مراقبت از سالمندان، معلولین جسمی ذهنی و حرکتی، بیماران روانی مزمن کماکان با تمامی امکانات و توان خود در جهت سلامتی، رفاه و شادی عزیزان مقیم در این مراکز خدمت‌رسانی می‌نماید.

افزودني است تمامي كودكان حاضر دراين مركز آغازين لحضه تحويل سال را در كنار استاندار محبوب خود به هماره مديركل وبرخي از مسئولين دلسوز بهزيستي استان بودن كه بلافاصله بعد از تحويل سال جديد عيدي خود را ازدستان اين عزيران دريافت كردند .

استاندار اردبيل سال جديد را دركنار سفره هفت سين كودكان خانه شكوفه هاي اردبيل آغاز كرد.

استاندار اردبيل سال جديد را دركنار سفره هفت سين كودكان خانه شكوفه هاي اردبيل آغاز كرد.

استاندار اردبيل سال جديد را دركنار سفره هفت سين كودكان خانه شكوفه هاي اردبيل آغاز كرد.

 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری