ورود به سایت
» مدیر کل بهزیستی استان اردبیل ۹ درصد جمعیت اردبیل سالمند هستند

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل ۹ درصد جمعیت اردبیل سالمند هستند

در تاریخ : 17.07.96
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 472

بهزاد ستاری در گرامیداشت هفته سالمند در جلسه شورای سالمندان در اردبیل اظهار کرد: با توجه به وظیفه ذاتی برخی نهادها نظیر علوم پزشکی، کمیته امداد و بهزیستی در ارائه خدمات به سالمندان به تبع شورای ملی سالمندان کشور در استان اردبیل نیز شورای سالمندان به ریاست استاندار و دبیری بهزیستی هر ماه برگزار می شود.

وی وظیفه ذاتی این دستگاه ها را در مجموع ۲۰ نهاد دولتی و خدمات رسان ارائه خدمات متنوع به سالمندان ارائه و خاطرنشان کرد: ما در قالب کارت منزلت که ارائه آن به سالمندان شروع شده سعی داریم با همکاری دستگاه‌های مختلف خدمات رسان به ویژه ورزش و جوانان، شهرداری، سازمان بازنشستگی و نهادهای دیگر خدمات رایگان و یا تخفیف دار را به سالمندان ارائه کنیم.

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل اضافه کرد: در قالب این کارت سعی می شود به تدریج گستردگی خدمات به سالمندان را انجام دهیم تا سالخوردگان ما از فضاهای ورزشی، امکانات شهرداری و دیگر نهادهای مرتبط استفاده کرده و از آن بهره مند شوند.

ستاری گفت: در گرامیداشت هفته سالمند بهزیستی در خیابان ساحلی اردبیل با استقرار اکیپ های خدمات رسان خود سعی دارد تا خدمات رایگانی را در حوزه تغذیه سالم، مشاوره های پزشکی، تست فشار خون، قند خون و سایر خدمات را انجام دهد.

وی شعار امسال هفته سالمند را آینده بهتر با مشارکت سالمندان اعلام کرد و افزود: ما پیش بینی می کنیم در قالب کارت منزلت به ۱۱۰ هزار سالمند خدمات ارائه کنیم که در این ارتباط از همه نهادهای اجتماعی، فرهنگی، هنری و خدمات رسان انتظار داریم بهزیستی را در ارائه این خدمات به سالمندان یاری رسانند.

دبیر شورای سالمندی استان اردبیل فعالیت مراکز روزانه ارائه خدمات به سالمندان را در اردبیل یادآور شد و اظهار کرد: ما انتظار داریم با همراهی خانواده ها در این مراکز بتوانیم خدمات قابل قبول و در شان سالمندان ارائه کنیم.

دسته بندی : ---
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری