ورود به سایت
» » سه طرح مهم خدماتی بهزیستی در شهرستان پارس آباد افتتاح شد

سه طرح مهم خدماتی بهزیستی در شهرستان پارس آباد افتتاح شد

در تاریخ : 21.02.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 93

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: سه طرح مهم خدماتی بهزیستی از جمله مرکز ساماندهی بیماران روانی، مرکز ازدواج و خانواده درمانی و مجتمع خدمات بهزیستی در شهرستان پارس آباد با هدف افزایش ارائه خدمات به مددکاران راه اندازی و افتتاح شد.

 

 

سه طرح مهم خدماتی بهزیستی در شهرستان پارس آباد افتتاح شد

 

«بهزاد ستاری»به خبرنگارخبرگزاری شبستاندراردبیلگفت:سه طرح مهم خدماتی بهزیستی از جمله مرکز ساماندهی بیماران روانی، مرکز ازدواج و خانواده درمانی و مجتمع خدمات بهزیستی در شهرستان پارس آباد با هدف افزایش ارائه خدمات به مددکاران راه اندازی و افتتاح شد.

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل،تصریح کرد: مرکز ساماندهی بیماران روانی مزمن به عنوان دومین مرکز توانبخشی برای این بیماران در شهرستان پارس آباد راه اندازی شد که خدمات پزشکی، روانبخشی و توان بخشی ارائه خواهد کرد.

این مقام مسئول، افزود: این مرکز در شمال استان به شهرستان های همجوار نیز ارائه خدمات خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم با تاسیس این مرکز خدمات مطلوبی را به این مددکاران داشته باشیم.

ستاری، عنوان کرد:مرکز ازدواج و خانواده درمانی از دیگر مراکز افتتاح شده است که با هدف ارائه آموزش های پیش از ازدواج و کمک برای کاهش نرخ طلاق در شهرستان پارس آباد راه اندازی شد.

وی با یادآوری این مطلب که ارائه خدمات به زوج های جوان می تواند بسیاری از مشکلات خانواده ها را کاهش دهد، ادامه داد: مجتمع خدمات بهزیستی روستایی در بخش اسلام آباد از دیگر طرح های افتتاح شده است که خدمات مددکاری به اهالی این منطقه ارائه خواهد کرد.

مدیر کل بهزیستی استان، بیان کرد:تمامی این طرح ها با مشارکت خیرین و بخش غیر دولتی تکمیل و اداره می شودو اهالی این شهرستان با مشارکت در کمک های خیرخواهانه می توانند در ارائه خدمات به مددکاران کمک رسان باشند.

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری