ورود به سایت
» » » شهریه مهد های کودک در سال 97-98 بهزیستی استان اردبیل

شهریه مهد های کودک در سال 97-98 بهزیستی استان اردبیل

در تاریخ : 07.04.97
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 9 545

شرايط احتساب شهريه :

1- شهریه فوق بدون احتساب هزینه ایاب و ذهاب می باشدو هزینه سرویس کودکان با توافق والدین و مهد کودک بطور جداگانه ودرقالب قرارداد اخذ خواهد شد. بدیهی است مهد کودک تنها مجاز به استفاده از سرویس های دارای مجوز و رانندگان با صلاحیت و متعهد و ترجیحا دارای راننده بانو با رعایت تعرفه های معمول هستند.

2-دریافت شهریه بیشتر از مبالغ فوق تخلف محسوب شده و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد. -نصب تعرفه دو برگی در قالب A3 در معرض دید اولیاء تا پایان سال تحصیلی الزامی می باشد.

3-پـرداخت ها به صورت سیستم بانكی بوده و یا بصورت پرداخت دوقبضه كه یك نسخه الزامأدرپرونده كودك موجود باشد.بدیهی است عــدم فرم رسید هزینه دریافتی ازوالدین در پرونده كودك تخلــف محسوب می شود.

4-هر مهد کودک تمام وقت ( مهد کودکی که از ساعت 30/7 صبح لغایت 15:30 بعداز ظهر فعالیت می نماید ) به شرط بکارگیری مربیان دارای مهارت وکارت مربیگری می تواند با توجه به رتبه ای که کسب نموده به همان تعداد فعالیت فوق برنامه ( یک ستاره مشروط لغایت چهار ستاره ) را در قالب یکی از محورهای ذیل اجرا نماید:

الف) فعالیت های ورزشی

ب) فعالیت های هنری ( نمایش خلاق ، سفالگری و...)

ج) فعالیت های فرهنگی ( آموزش ویژه قرآن به کودکان..... ) بدیهی است انتخاب نوع فعالیت های فوق برنامه می بایست در راستای رشد وتکامل همه جانبه کودکان بوده وکاملا" منطبق بر فرهنگ اسلامی و ایرانی وهمچنین مورد تایید کمیته تخصصی استان باشد.

5-اجرای بیش از یک فعالیت فوق برنامه در هرروز ممنوع می باشد.

6- شرکت کودکان درهریک از فعالیت های فوق برنامه کاملا اختیاری بوده و بایستی با رضایت کتبی والدین ومطابق قراردادمنعقده فی مابین والدین ومهدکودک باشد و شهریه آن نیز جداگانه محاسبه می گردد .

7- شهریه هر فعالیت فوق برنامه حداکثر 10 درصد شهریه نهایی مهدکودک می باشد.

8- مهد کودک موظف است برای آن دسته ازکودکانی که به هر دلیلی از کلاس های فوق برنامه استفاده نمی کنند برنامه جاری وتعریف شده خودرا برای این کودکان برگزار نمایند.

9-شهریه هر ساعت اضا فه فعالیت مهد کودک در هر گروه سنی ازطریق زیر محاسبه خواهد شد:

شهریه ماهیانه هر کودک در هر گروه سنی تقسیم بر ساعت فعالیت عادی مهد کودک در طول یک ماه برای همان گروه سنی (ساعت فعالیت مهد کودک تمام وقت 192 ساعت ، نیمه وقت 96ساعت ، شبانه یا شبانه روزی بر اساس 8 ساعت نگهداری کودک192 ساعت ).

10-شهریه فوق بدون احتساب هزینه ناهار ، صبحانه می باشد. در صورتی که مهد کودک ( صبحانه وناهار ) ارائه نماید حداکثر هزینه ماهیانه آنها 000/800 ریال می باشد.

11-تهیه میان وعده برعهده والدین می باشد.

12- تاکید می شود تهیه و تامین لوازم بهداشتی مصرفی مهد کودک ( نظیر مایع دستشویی ، دستمال کاغذی و...) به عهده مهد کودک می باشد.

13-تهیه لوازم التحریر مورد نیاز کودک جهت استفاده درمهدکودک بر عهده والدین می باشد.لیکن به منظوررفاه حال والدین ودرصورت رضایت آنان وپرداخت هزینه مربوطه مهدکودک

می تواند نسبت به تهیه آن اقدام نماید . به شرط آن که لیست لوازم التحریر وقیمت آن قبلاً به تایید بهزیستی شهرستان رسیده باشد.

14-درراستای حمایت از والدین ومهدهای کودک واطلاع طرفین از تعهدات وخدمات مهد، ضروری است فرم قرارداد دریافت خدمات رشد وتکامل همه جانبه فی مابین مهدکودک و والدین که توسط شهرستان دراختیار تمام مهدهای کودک قرار گرفته هنگام ثبت نام کودک بایدتکمیل گردد.

15- مهدهای کودک مجاز می باشند شهریه سالیانه مهدکودک را بصورت ماهیانه، فصلی و یا سالیانه ویا با توافق والدین به نحوه دیگری دریافت دارند . در صورت انصراف کودک ازدریافت خدمات هرینه استفاده ازخدمات به صورت کمتر از یکماه ، معادل یکماه حساب می شود.

 

 

شهریه مهد های کودک در سال 97-98 بهزیستی استان اردبیل

شهریه مهد های کودک در سال 97-98 بهزیستی استان اردبیل

شهریه مهد های کودک در سال 97-98 بهزیستی استان اردبیل

شهریه مهد های کودک در سال 97-98 بهزیستی استان اردبیل

شهریه مهد های کودک در سال 97-98 بهزیستی استان اردبیل

شهریه مهد های کودک در سال 97-98 بهزیستی استان اردبیل


 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری